Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ekstra Pensja dla Trenera II w Betfan

Firma bukmacherska BETFAN rozpoczęła drugą edycję EXTRA PENSJI! Podobnie jak w sezonie 2020/2021 Betfan oferuje 50 tysięcy złotych trenerowi, który jako pierwszy straci pracę w Ekstraklasie. Co istotne, zrezygnować może także sam, jeśli uzna że woli popracować z zespołem Betfana. Co prawda zwycięzca na ciężkie treningi ekspertów z BETFAN nie namówi, ale na brak wyzwań na pewno nie będzie narzekał – zostanie przecież medialną gwiazdą! Czekają na niego sesje zdjęciowe, udział w kampanii reklamowej i wiele więcej!

50 tysięcy złotych może trafić w ręce graczy BETFAN,  jeśli pierwszy zwolniony trener w ciągu tygodnia nie odpowie na ofertę tego bukmachera. Wówczas każda osoba posiadająca u konto BETFAN , która na Twitterze udostępni post z oznaczeniem @BETFANPL i hasztagiem #EXTRAPensja, weźmie udział w podziale tej puli i otrzyma jej równą część w postaci freebetu, który – jak to w BETFAN – można wykorzystać zupełnie dowolnie.

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021