Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

EKSTRA 500 PLN w eWinner na powrót Ekstraklasy

Oto jest dzień, na którzy wszyscy kibice piłki na najwyższym poziomie czekali. To już dziś wraca Ekstraklasa! Z tej okazji legalny polski bukmacher eWinner przygotował specjalną promocję dla lubiących obstawiać zmagania na krajowym podwórku.W skrócie: gracze mogą otrzymać bonus o wartości 50 procent od wpłaty do 500 PLN!

 • WPŁAĆ PIENIĄDZE
  Wielki powrót Ekstraklasy zasługuje na akcję specjalną! W dniach 21.08 – 23.08 wpłać pieniądze na swoje konto depozytowe w eWinner. To pierwszy krok, by odebrać bonus o wartości nawet 500 PLN!
 • OBRÓC DEPOZYTEM
  Zagraj za wpłacone przez siebie środki. Pamiętaj, by pilnować kursu minimalnego w wysokości 2.50. Możesz zagrać dowolną liczbę kuponów, ale dopiero gdy zagrasz za całość wpłaty, zostanie odblokowany Twój bonus.
 • ODBIERZ NAWET 500 PLN
  Spełniłeś wszystkie warunki? Świetnie! Na Twoim koncie właśnie został odblokowany bonus w wysokości 50% Twojego depozytu. Ciesz się grą i postaw na swoim!

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLN. Zwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

155 zł wraca na konto główne - Nowy bonus w eWinner
 • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
 • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
 • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

REGULAMIN PROMOCJI DEPOZYT BONUS EKSTRAKLASA

 1. Gracze, którzy dokonają wpłaty środków na betKonto w okresie od 21.08.2020 godz. 00:01 do 23.08.2020 godz. 23:59 otrzymają bonus w wysokości 50% wpłaconych środków, ale nie więcej niż 500 PLN.
 2. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszego depozytu wpłaconego w powyższym okresie promocyjnym.
 3. Minimalna kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu to 20 PLN.
 4. Maksymalna kwota bonusu to 500 PLN.
 5. Aby odblokować bonus, należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą depozytu poprzez zawarcie zakładu/zakładów po minimalnym kursie 2.50
 6. Do obrotu depozytem oraz bonusem nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe oraz wypłacone za pomocą funkcji cashout.
 7. Obrót depozytem oraz bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia wszystkich zdarzeń na kuponach.
 8. Bonus będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem.
 9. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie, po minimalnym kursie 2.50
 10. Czas na obrót bonusem wynosi7 dni od momentu jego aktywacji.
 11. Po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem, środki zostaną przypisane do salda głównego na betKoncie.
 12. Promocją nadrzędną jest ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 150 PLN oraz Bonus 50% do 500 PLN . Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali kolejno z tej tych promocji, w pierwszej kolejności otrzymają bonus z jej ich tytułu. W pozostałym zakresie obowiązuje ogólny regulamin promocji.
 13. Niniejsze warunki opublikowane w Aplikacji Ewinner, stanowią oficjalny komunikat w rozumieniu Regulaminu zakładów wzajemnych – bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet Ewinner sp. z o.o.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021