Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ekstra 50 PLN za mecze polskich drużyn w europejskich pucharach

Zakład specjalny w legalnych polskich zakładach STS. Wygrywaj i zgarnij dodatkowo nawet 50 PLN! Zaloguj się na konto gracza w dniach 24.08 – 27.08 i potwiedź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ.

Postaw kupon AKO z min. jednym zdarzeniem z meczów polskich drużyn w europejskich pucharach za przynajmniej 30 PLN bądź 150 PLN. Kurs ogólny musi wynieść min. 1.85.

Za poprawne wytypowanie kuponu otrzymasz dodatkowe środki. Zależnie od postawionej stawki, odbierz nawet ekstra 50 PLN!

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu zakładu AKO z konta depozytowego za minimalną stawkę wynoszącą 30 PLN lub 150 PLN, na którym znajdzie się co najmniej jeden zakład, na mecz Eliminacji Ligi Europy dotyczący polskiej drużyny, tj. Lech Poznań lub Piast Gliwice lub Cracovia, z minimalnym kursem ogólnym kuponu, liczonym na moment rozstrzygnięcia, wynoszącym 1.85.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 29.08.2020 r. do godz. 23:59.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Co muszę zrobić aby wziąć udział w akcji?

Aby wziąć udział w akcji należy potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział” na stronie internetowej Organizatora STS lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady Betgames, zakłady wirtualne, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN lub 50 PLN. Za wygrany kupon zawarty za stawkę w granicach 30-149,99 PLN Uczestnik otrzyma Bonus w wysokości 10 PLN, za stawkę 150 PLN i wyżej – 50 PLN. Klient może zawrzeć dowolną liczbę kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 24.08.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 27.08.2020 r. do godz. 23:59.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021