Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ekstra 30 zł na Premier League i Serie A w STS

Najlepsze europejskie ligi wracają już niemal w komplecie! Po tym jak wznowiono rozgrywki w Niemczech czy Polsce, na boiska wracają najlepsi piłkarze globu w Anglii oraz we Włoszech! Obstawiaj ich rozstrzygnięcia, a STS nagrodzi Cię dodatkowymi środkami!

Zasady są bardzo proste. Potwierdź chęć udziału akcji na stronie bonusowej, a następnie dokonaj obrotu (dotyczy stawek) na swoim koncie depozytowym na minimum 200 PLN. W akcji biorą udział kupony solo jak i ako o kursie ogólnym minimum 1.85, na których znajdzie się przynajmniej jeden zakład dotyczący Premier League albo Serie A. Masz na to 5 dni – pod uwagę będą brane zakłady prematch oraz live zawarte oraz rozliczone w dniach 16.06 (godz. 01:00) – 21.06 (godz. 23:59).

Warunki spełnione? Świetnie! W dniu 22.06 (poniedziałek) bukmacher ten doładuje Twoje konto bonusowe kwotą 30 PLN, które można przeznaczyć na kolejny zakłady!

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN + pewne 20 PLN na BetGames + ekstra 25 PLN na Sporty Wirtualne + bezpieczne 25 PLN na eSport

  1. DOŁĄCZ DO AKCJI
    Po zalogowaniu potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ. Następnie w dniach 16.06 (01:00) – 21.06 (23:59) obstawiaj kupony z oferty na ligę włoską bądź angielską.
  2. DOKONAJ OBROTU
    Zagraj w ciągu sześciu dni kupony SOLO lub AKO łącznie za min. 200 PLN (na każdym kuponie min. 1 zdarzenie Serie A lub Premier League) po kursie min. 1,85. Kupony muszą zostać zawarte za środki z konta depozytowego.
  3. ODBIERZ 30 PLN
    Warunki spełnione – na Twoje konto bonusowe trafia 30 PLN! W akcji biorą udział zarówno kupony prematch jak i live.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Na czym polega akcja?

Zadaniem Uczestnika jest dokonanie na koncie depozytowym obrotu na łączną kwotę minimum 200 PLN, tj. dokonanie zawarcia w trakcie trwania akcji z konta depozytowego zakładu lub zakładów SOLO bądź AKO, każdy z ogólnym kursem minimalnym wynoszącym 1.85, liczonym na moment rozliczenia zakładu, za minimalną łączną kwotę 200 PLN. Na kuponie musi się znaleźć minimum jedno zdarzenie dotyczące Premier League lub Serie A z oferty przedmeczowej lub LIVE, aby mógł on wziąć udział w akcji.

Co muszę zrobić aby wziąć udział w akcji?

Aby wziąć udział w akcji należy potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział” na stronie internetowej Organizatora www.sts.pl/bonusy, m.sts.pl lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady Betgames, zakłady wirtualne, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy są przyznawane do godziny po spełnieniu warunków, najpóźniej dnia 22.06.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą 30 PLN.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 30 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 90 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 16.06.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 21.06.2020 r. do godz. 23:59.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021