Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ekstra 10 PLN w STS z okazji El Clásico

Czas na wielkie, piłkarskie święto! Gotowy na El Clásico? Przeanalizuj statystyki i przygotuj kupon SOLO w STS na mecz Barcelona – Real. Co dalej?

Zagraj przygotowany przez siebie kupon za równe 44 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj, że musisz wybrać zdarzenie o kursie powyżej 2.00. To wszystko!

Jesteś ekspertem i Twój kupon okazał się wygrany? Świetnie! Na Twoje konto trafi wygrana. Ale to nie wszystko! Oprócz wygranej na Twoje konto bonusowe dodamy 10 PLN ekstra!

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu kuponu SOLO za dokładną stawkę 44 PLN na którym znajdzie się dowolny zakład (z minimalnym kursem 2,00) z oferty przedmeczowej na mecz Barcelona – Real Madryt. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako wygrany do godz. 23:59 dnia 18.12.2019 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego lub Karty STS w wysokości 10 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry lub zawierają zakłady w Punktach STS.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady użyte z wykorzystaniem środków z konta bonusowego, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z użyciem środków bonusowych z Karty STS.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 24.12.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego lub Karty STS w wysokości 10 PLN.

Czy mogę zawrzeć dowolną liczbę kuponów?

Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 16.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 18.12.2019 r. godz. 20:00.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021