Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Eksperci dają kadrze Polski tylko 1,5 proc. na wygranie mundialu w Rosji

Brazylia i Niemcy mają największe szanse na zdobycie w Rosji tytułu piłkarskiego mistrza świata

– wynika z analizy przeprowadzonej przez Instytut Statystyki Uniwersytetu w Innsbrucku. Polska jest 13. w tym zestawieniu.

 

Prawdopodobieństwo wywalczenia trofeum przez Brazylię wyliczono na 16,6 procent, Niemcom przyznaje się 15,8 proc. szans, a Polsce – 1,5 proc.

Eksperci z Austrii, którzy korzystają z danych 26 internetowych firm bukmacherskich oraz innych statystyk, przeprowadzili miliony symulacji całego turnieju i na tej podstawie wytypowali największych faworytów. Chwalą się, że trafnie wytypowali triumfatora mundialu w 2010 roku i trzech z czterech półfinalistów imprezy w Brazylii cztery lata później.

  1. Brazylia – 16,6%
  2. Niemcy – 15,8%
  3. Hiszpania – 12,5
  4. Francja – 12,1
  5. Polska – 1,5%

Szansa na to, że Niemcy i Brazylia spotkają się w finale wynosi 5,5 procent. Eksperci nie są w stanie przewidzieć, kto w takim przypadku wzniósłby trofeum, choć minimalnie większą szansę na zwycięstwo mieliby – ich zdaniem – „Canarinhos” – 50,6 procent.

Niektórzy polscy bukmacherzy mogą nie zdążyć przed Mundial 2018

Taki skład finału jest możliwy tylko wówczas, jeśli oba zespoły zajmą pierwsze miejsca w swoich grupach. Niemcy zagrają z Meksykiem, Szwecją i Koreą Południową, natomiast Brazylia ze Szwajcarią, Kostaryką i Serbią.

Kolejne zespoły z największą szansą na triumf to Hiszpania – 12,5 proc. i Francja – 12,1. Według statystyków z Uniwersytetu w Innsbrucku w półfinałach te ekipy trafiłyby, odpowiednio, na Niemcy – 9,2 proc. i Brazylię – 9,4.

Pierwszy mecz mundialu zaplanowano na 14 czerwca, kiedy gospodarze zmierzą się z Arabią Saudyjską. Finał odbędzie się 15 lipca.

źródło: PAP

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021