Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

eFortuna: 20.000 użytkowników zapisanych na zakłady on-line

W ramach rejestracji użytkowników serwisu internetowego Fortuna zakłady bukmacherskie zgromadziła o już 20.000 formularzy zgłoszeń. Tym samym od pierwszych dni października 2011 operator zakładów sportowych podwoił liczbę – potencjalnych uczestników zakładów on-line na stronie efortuna.pl. Bukmacher oczekuje na uzyskanie zezwolenia od Ministra Finansów na oferowanie zakładów przez Internet.

Procedura przygotowań Fortuny zakłady bukmacherskie do uruchomienia oferty zakładów on-line ruszyła we wrześniu 2011 roku. Obejmuje ona rejestrację zarówno aktywnych, jak i nowych klientów w serwisie firmy Fortuna, a następnie założenie konta przeznaczonego do obstawiania zakładów internetowych. Wymagane jest podanie danych zgodnych ze stanem rzeczywistym oraz weryfikacja pełnoletności (PESEL).

W przeciwieństwie do zagranicznych bukmacherów, nieposiadających zezwolenia Ministra Finansów, jako legalnie działający operator zakładów wzajemnych Fortuna daje użytkownikom pełną gwarancję bezpiecznej gry. Od momentu uzyskania stosownego zezwolenia na prowadzenie zakładów w serwisie Fortuny, wszyscy zarejestrowani użytkownicy będą mogli korzystać w pełni z internetowego systemu obstawiania, nie narażając się na karę grzywny.

„Już przeszło 20.000 kibiców i jednocześnie fanów zakładów sportowych wyraziło chęć udziału w legalnych zakładach wzajemnych. To niezwykle istotne, że nasi klienci doceniają zalety obstawiania w Fortunie, która oferuje bezpieczne i godne z polskim prawem zakłady oraz odprowadza podatki. Pozwala nam to również oczekiwać, że amatorzy zakładów on-line będą preferowali udział w legalnej grze. Spodziewamy się uzyskania zezwolenia Ministra w najbliższych dniach. Fortuna posiada bogate doświadczenie w zakresie oferowania zakładów w internecie w Czechach i na Słowacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu doświadczeniu uda nam się wypracować pozycję lidera również na polskim rynku zakładów on-line i spełnić oczekiwania wszystkich wirtualnych graczy” – mówi Jan Stefanek, dyrektor generalny Fortuna zakłady bukmacherskie.

Należy pamiętać o tym, że udział w zakładach wzajemnych prowadzonych niezgodnie z ustawą o grach hazardowych lub bez wymaganej licencji podlega karze grzywny, która – w zależności od zarobków karanego – może wynosić od kilkuset złotych do nawet kilkuset tysięcy złotych. Obstawiający zakłady przez internet u zagranicznych bukmacherów może także podlegać karze do trzech lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo, w przypadku zakładów u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w znacznym stopniu utrudnione jest dochodzenie roszczeń. W razie sporu co do wysokości lub należności wygranej albo rozpatrzenia reklamacji – uczestnik zakładu musi ponosić wysokie koszty udziału w procesach przed sądem zagranicznym. Korzystanie z oferty legalnie działających na rynku operatorów daje pełną gwarancję bezpieczeństwa transakcji.

W oparciu o know-how wynikające z przynależności do środkowoeuropejskiej grupy prowadzącej zakłady wzajemne w kolekturach i za pośrednictwem internetu oraz 15-letnie doświadczenie na polskim rynku, Fortuna zakłady bukmacherskie wyznacza standardy i trendy w tej branży. Po pierwsze, firma ściśle przestrzega procedur weryfikacji wieku graczy, co dotyczyć będzie także zakładów prowadzonych za pośrednictwem strony internetowej.

Po drugie, ze względu na działalność Fortuny jednocześnie za pośrednictwem kolektur, uczestnicy zakładów on-line będą mogli skorzystać z obsługi i pełnego wsparcia zarówno za pośrednictwem strony www, jak również udając się do placówki operatora. Należy również pamiętać, że jako bukmacher działający legalnie w Polsce, spółka w pełni przestrzega przepisów ustawy o grach hazardowych, w tym płaci w kraju podatki.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021