Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Co to jest Early Cash-out w Fortunie zakłady bukmacherskie?

Boisz się o wynik pozostałych spotkań na swoim kuponie? Dotychczas trafione zakłady dają Ci już wygraną i nie chcesz czekać na rozegranie się wszystkich meczów?

Odbierz wygraną jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń! Zamknąć możesz kupony z tradycyjnej oferty oraz z oferty zakładów LIVE. Early Cash-out dostępny jest online oraz w punktach Fortuny.

 

Co to jest Early Cash-out?

 

Early Cash-out to funkcja, która daje możliwość wypłacenia wygranej z zakładu przed jego rozliczeniem. Nazywana jest również Cash in, wcześniejszym zamknięciem kuponu, odsprzedaniem kuponu itp.

 

Na jakie kupony Fortuna może zaoferować zamknięcie kuponu?

 

na LIVE AKO oraz AKO z oferty tradycyjnej
na których nie może znajdować się ani jedno przegrane spotkanie,
na których musi znajdować się przynajmniej jedno trafione spotkanie,
a wszystkie nierozstrzygnięte jeszcze zdarzenia znajdujące się na kuponie znajdują się w ofercie.
Możliwość skorzystania z oferty Early Cash-out musi zostać zaproponowana i przyjęta przez Fortunę.

 

Jak to działa?

 

Informację o tym czy dany kupon możesz wcześniej zamknąć czy nie, znajdziesz w zakładce “Moje kupony LIVE” oraz na podglądzie kuponu.
Wypłacić kupon jako Early Cash-out możesz również bezpośrednio z podglądu kuponu.
Po kliknięciu w przycisk “Wypłać 24,14zł” wyświetli Ci się okno dialogowe, w którym możesz potwierdzić chęć wcześniejszego zamknięcia kuponu.
Pamiętaj, że po kliknięciu w przycisk “Wypłać teraz” definitywnie zamkniesz swój kupon. W tym momencie odpowiednia kwota wygranej Early cash-out zostanie przypisana do Twojego konta, a status kuponu już nigdy się nie zmieni. Przemyśl dokładnie swoją decyzję!
Jeżeli podczas zamykania kuponu kwota wygranej Early Cash-out się zmieni, zostaniesz o tym poinformowany odpowiednim komunikatem.
W celu przyspieszenia zamknięcia kuponu możesz skorzystać z opcji “Akceptuję wszelkie zmiany kwoty EWK EC”, pamiętaj jednak, że w takim przypadku kwota wygranej może się różnić od tej, którą widziałeś w oknie dialogowym.
Jeżeli Twoja wcześniejsza wypłata zostanie przyjęta, wygrana zostanie automatycznie przypisana do Twojego konta i wyświetli się poniższy komunikat.
Kupony Early Cash-out znajdziesz w zakładce “Moje kupony LIVE” oraz w “Moje kupony” wybierając “Early Cash-out” w polu Status.
Na wypłaconym kuponie Early Cash-out spotkania, które w momencie zamknięcia kupony były nierozstrzygnięte oznaczone są za pomocą żółtej kłódki.

FAQ

1. Na moim kuponie mam trafione jedno spotkanie, żadnych błędów, a kuponu nie mogę wypłacić jako Early Cash-out. Dlaczego?
Pamiętaj, że Fortuna może zaoferować zamknięcie kuponu, na którym wszystkie nierozstrzygnięte spotkania znajdują się nadal w ofercie. Jeżeli opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu jest niedostępna, poczekaj aż wszystkie nierozstrzygnięte zdarzenia znajdą się ponownie w ofercie.
2. Jestem przekonany, że mój kupon spełnia wszystkie warunki Early Cash-out a i tak opcja wcześniejszej wypłaty nie jest dostępna. Dlaczego?
Zgodnie z tzw. ustawą hazardową wygrana w zakładzie wzajemnym musi być wyższa niż stawka. W związku z powyższym Early Cash-out nie pozwala na zmniejszenie przegranej, a tym samym na wypłatę wygranej, która jest niższa niż wkład.
3. Moje oferta zamknięcia kuponu została odrzucona. Dlaczego?
W niektórych wypadkach zamknięcie kuponu może trafić do ręcznej autoryzacji. W takim przypadku bukmacher może ją przyjąć lub też odrzucić. Spróbuj ponowić ofertę za kilka minut.
4. Zamknąłem kupon. Jeżeli brakujące spotkania okażą się trafione to otrzymam dopłatę do wygranej?
Nie. Po zamknięciu kuponu tracisz prawo do wygranej jaką otrzymałbyś w przypadku zwykłego kuponu AKO. Dlatego przed kliknięciem w “Wypłać teraz” przemyśl dokładnie swoją decyzję.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.