Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

e-Toto sponsorem Piasta Gliwice

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie czynnie wspiera polski sport.

Jesteśmy głównym sponsorem drużyny Piast Gliwice – aktualnego wicemistrza kraju.

Współpraca naszej firmy z gliwickim klubem rozpoczęła się w 2015 roku. Od września piłkarze Piasta walczyli o ekstraklasowe punkty z logo zakładów sportowych ETOTO na przodzie charakterystycznych niebiesko-czerwonych koszulek. Logotyp jest także widoczny na Stadionie Miejskim przy Okrzei i wokół płyty boiska.

 

Obie strony doskonale do siebie pasują: ETOTO jest młodą, ale mocno rozwijającą się marką, a Piast – świetnie zarządzaną ekipa z ogromnymi perspektywami, ale także dużymi tradycjami.

 

Piast Gliwice istnieje na sportowej mapie Polski już 71 lat. Został założony w 1945 r. głównie przez repatriantów ze wschodu. W najlepszym okresie w strukturach klubu znajdowało się kilkanaście sekcji, do dziś – niezależnie od klubu piłkarskiego – funkcjonuje kilka z nich, m.in. szermiercza i lekkoatletyczna.

 

Największą popularnością cieszyła się piłka nożna. W latach 1978 i 1983 piłkarze dotarli do finału Pucharu Polski. Od wymarzonego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w 2008 roku Piast rozegrał w Ekstraklasie 6 sezonów. Dwukrotnie uzyskiwał przepustkę do rozgrywek Ligi Europy. Największym sukcesem Piasta jest wywalczone w sezonie 2015/2016 wicemistrzostwo Polski.

Z nadzieją patrzymy w przyszłość – wierzymy, że nadchodzącym sezonie 2016/2017 nasze wsparcie pomoże Piastowi w osiągnięciu krajowych i międzynarodowych sukcesów!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021