Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Dziennikarz Bożydar Iwanow ambasadorem bukmachera forBET

Do grona ambasadorów forBET dołączył dziennikarz Polsatu Bożydar Iwanow

 

forBET Zakłady Bukmacherskie pozyskał kolejnego ambasadora! Od pierwszego lutego rozpoczęli bowiem współpracę z dziennikarzem Polsatu, Bożydarem Iwanowem! Dołączył tym samym do Artura Boruca, Karoliny Kowalkiewicz i Andrzeja Fonfary.

Do grona ambasadorów forBET dołączył dziennikarz Polsatu Bozydar Iwanow

W ramach umowy wizerunek Bożydara będzie wykorzystywany w Internecie oraz na stronie forBET. Ponadto klienci i czytelnicy zakładów bukmacherskich będą mogli czytać i oglądać przygotowywane przez Iwanowa felietony, komentarze i zapowiedzi ciekawych wydarzeń sportowych. Umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia na kolejny.

Nowi ambasadorowie forbet

 

10 listopada 2017 r. Artur Boruc, wybitny reprezentant Polski, piłkarz z największą liczbą występów w biało-czerwonych barwach wśród bramkarzy, legenda Legii Warszawa i Celtic Glasgow związał się z legalnym bukmacherem forBET roczną umową ambasadorską z opcją przedłużenia i rozszerzenia świadczeń, wśród których są między innymi prawa do wykorzystania wizerunku bramkarza. Od 13 grudnia 2017 r. Bukmacher może pochwalić się nawiązaniem współpracy z Kowalkiewicz w ramach której Karolinę zobaczycie na banerach forBET, na swojej stronie oraz kanałach Social Media, głównie na kanale YouTube bukmachera, gdzie pewnie nie raz nas zaskoczą! Karolina Kowalkiewicz to jedna z najlepszych zawodniczek MMA na świecie, była mistrzyni KSW, a obecnie związana z najlepszą organizacją mieszanych sztuk walk – UFC… 10 stycznia 2018 roku Andrzej “Polski Książę” Fonfara kolejnym sportowcem, który dołączył do ambasadorów marki forBET Zakłady Bukmacherskie.

Bożydar Iwanow – kulisy sesji zdjęciowej

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021