Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Działalność bukmacherska zakazana na Ukrainie

Zakazany na Ukrainie biznes bukmacherski działa cicho zarówno na terytorium wolnym od wojny, jak i na ziemiach okupowanych przez Rosję. Zostało to napisane w artykule „Tsenzor” osoby publicznej, koordynatora organizacji pozarządowej „Avtomaydan Kiev”, członka Rady Koordynacyjnej i Nadzorczej Państwowej Służby Granicznej Ukrainy, Dmitrija Karpa.

Bloger przypomniał informacje rozpowszechniane w mediach o kontraktowych meczach piłki nożnej na Ukrainie i zadał pytanie: kto za tym stoi?

Według niego „jest oczywiste, że biura kontraktowe, które akceptują zakłady na wydarzenia sportowe, potrzebują meczów kontraktowych. Działalność bukmacherów, jak na przykład hazard na Ukrainie, jest zabroniona, nawet więcej – przewidziana jest odpowiedzialność karna”.

„Strefa kibiców Ligi Mistrzów jest rozliczana na Khreshchatyk, który otrzyma fanów z całego świata. A biuro bukmacherskie pod ogromnym znakiem gry Paris Match znajduje się bardzo blisko Placu Bessarabska. Każdy może polegać na imprezach sportowych. Europejska stolica, w kraju, w którym zabronione są gry hazardowe i zakłady bukmacherskie Wymowne reklamy zapewniające praworządność na Ukrainie Jasne uderzenie w obliczu międzynarodowej reputacji kraju Czy można sobie wyobrazić, jakie wrażenie mają fani jechał do Kijowa na weekend i nawet kilka kilometrów od strefy kibica nawet nie wyjdzie? ”- pisze Dmitry Karp.

Według opinii publicznej, Pari-Match jest absolutnie otwarcie zaangażowany w zabronione zakłady bukmacherskie, które przynoszą ogromne kwoty właścicielom.

„Według szacunkowych danych, ta działalność na Ukrainie działa i sprowadza właścicieli znaku towarowego Paris Match na Cypr na morzu – miliardy hrywien rocznie. Podczas dużych imprez sportowych liczba ta rośnie kilka razy. Widzimy, że z powodu Ligi Mistrzów bukmacherzy zaczęli wydawać ogromne pieniądze fundusze na reklamę, a co za tym idzie zwiększone budżety na „zamknięte oczy” struktur władzy Sytuacja osiągnęła całkowite szaleństwo, ponieważ dziś każdy może obstawiać przez państwowy Privatbank, za pośrednictwem operatorów telefonii komórkowej, erminaly płatność ładowania Istemi, których działalność jest regulowana przez Narodowy Bank Ukrainy”- mówi Karp.

Bloger pisze, że bukmacherzy „pracują teraz całkowicie swobodnie i otwarcie pod nosem funkcjonariuszy organów ścigania”.

„Istnieje wiele zakładów hazardowych z jasnymi reklamami i ogromnymi znakami. Łatwo je znaleźć na oficjalnych stronach znaków towarowych„ Paris Match ”,„ Von BET ”,„ Privatbet ”,„ Sportliga ”,„ Sport Analysis Betting ”,„ Bet Club ”, „Cel”, „rub 90”, „Zespół”, „Klub Bet”, „M” 1xbet ”,„ Plus Minus ”znaleźliśmy 198 adresów, w których bezprawnie, stale i bezkarnie odbywa się nielegalne zajmowanie się grami hazardowymi i zakładami. Próbne sprawdzenie powyższych adresów pokazało, że wszystkie naprawdę działają ”, informuje osoba publiczna.

Karp podaje listę marek, pod którymi według niego prowadzone są nielegalne zakłady.

„Nielegalna działalność bukmacherska prowadzona jest pod markami„ Pari Match ”,„ Pari Match ”,„ VON BET ”,„ Privatbet ”,„ Sport League ”,„ Sport analysis Betting ”,„ Bet Club ”,„ Goal ”,„ rub 90 ” , „Team”, „Bet Club”, „M” 1xbet ”,„ Plus Minus ”, będące własnością zarówno zarejestrowanych, jak i niezarejestrowanych osób prawnych lub fizycznych na Ukrainie. „Von BET”, na przykład, jest na ogół całkowicie rosyjską firmą, która nawet nie próbuje ukryć swojego pochodzenia ”, pisze.

Patroni i sponsorzy TM „Paris-Match” na Ukrainie twierdzą, że bloger mówi, że angażuje się w „wyłącznie działalność charytatywną i nie ma nic wspólnego z witryną www.parimatch.com”.

„Ale tak nie jest. Znak towarowy Paris Match jest zarejestrowany na Cyprze VINCEZA LTD. PARI – MATCH SERVICES (CY) LIMITED Adres: Christodoulou Hatzipavlou 199, Office 4A, 4th Floor, 3936 Limassol, Cypr Ta firma jest beneficjentem , która jest wymieniona na stronie internetowej www.parimatch.com, na tej firmie przekazywane są środki z nielegalnej działalności sieci Paris Match, zapytaliśmy, jak zarejestrowano Paris Match TM na Ukrainie, zgodnie z rejestrem Ukraińskiego Instytutu Własności Intelektualnej (Ukrpatent), właściciel TM „Paris Match” to firma cypryjska znajduje się pod tym samym adresem na Cyprze, co VINCEZA LTD to Erisius Investments Limited, Kristodlou Katsipavlou, 199, piętro 4, mieszkanie / biuro 4A, 3936, Limassol, Cypr (CY). na Ukrainie (pomimo faktu, że działalność hazardowa i zakłady bukmacherskie są zakazane od 2009 r.), wskazana jest następująca klasyfikacja działań w ramach znaku towarowego Paris Match: „organizacja imprez sportowych i kulturalnych; układ loterii; organizacja zawodów sportowych; Usługi gier pieniężnych; Usługi gier za pośrednictwem sieci komputerowych; usługi kasynowe (hazardowe) serwisy informacyjne (sportowe); czas zawodów sportowych; „- powiedziała osoba publiczna.

Według Karp, powyższe punkty TM „Paris-Match” nie znajdują się na liście oficjalnych dystrybutorów ukraińskiej loterii narodowej.

„A jeśli inni bukmacherzy ukrywają się pod znakiem„ loterii ”i płacą co najmniej część funduszy państwu jako oficjalnych dystrybutorów loterii państwowej, to biuro z rosyjskimi korzeniami, którego reklama jest wszędzie – na ulicach ukraińskich miast, w radiu, w telewizji, w w Internecie nie próbują nawet ukrywać swoich nielegalnych działań i przekazywać niczego do budżetu Ukrainy. I to nie tylko zbieg okoliczności, kiedy tydzień temu poprosiliśmy Facebooka o dostarczenie informacji o działalności bukmacherów Tor, zwłaszcza ci, którzy pracują na terytoriach okupowanych, ponownie otrzymaliśmy informację, że reklamowany „patron” Pari-Match działa swobodnie w ORDLO, a ponadto w Internecie można znaleźć wiele dowodów tego faktu, począwszy od tego, że zwolennicy okupantów otwarcie chwalą się, że Pari-Match rejestruje graczy z „paszportami DNR / LC” całkowicie swobodnie, kończąc na możliwości uzupełnienia kont Pari-Match za pośrednictwem samoobsługowych terminali w ORDLO ”, informuje.

Bloger mówi, że aby pojawić się w terminalach samoobsługowych na okupowanych terytoriach, muszą „zawrzeć umowę”.

„Aby pojawić się w terminalach samoobsługowych ORDLO, muszą podpisać oficjalną umowę. Prawda, po wcześniejszym skandalu w mediach, kiedy ujawniono fakty z operacji Paris-Match na okupowanych terytoriach, próbowano usunąć oznaki ich aktywności w sieci (na przykład, sklepy bukmacherskie i punkty wydawania funduszy, a aby uniknąć dowodów fotograficznych, znaki TM „Pari-Match” są tymczasowo usuwane)

Karp powiedział, że „dwie rejestracje testowe i wpłata środków na konta nowych graczy Pari-Match” odbyły się w terminalach ORDL.

„1. Poszliśmy do strony Peacemaker, zobaczyliśmy pierwszy profil z fałszywego„ paszportu ”fałszywych republik i zarejestrowaliśmy gracza 2. Otrzymaliśmy potwierdzenie zdjęcia, że ​​teraz na terminalach samoobsługowych LugaPay w okupowanej części regionu Ługańsk można uzupełnić rakhunoch Pari-Match ”- wyjaśnił

„Żadna polityka, tylko biznes. Jedyne pytanie brzmi, że biznes jest nielegalny, że biznes, który przynosi pieniądze Federacji Rosyjskiej, biznes, działa swobodnie na okupowanym terytorium. Biznes, który biegnie tuż przy strefie kibica Ligi Mistrzów. Czy nie podobały ci się reklamy Gazpromu? I nikt niczego nie zauważył? To jest po prostu bezczelna kpina z ukraińskiej, a jeśli policja, NBU, lokalne organy samorządowe są obojętne, że dostali już głowy za trzy kopiejek, które bukmacherzy dają za zamknięte oczy, to przynajmniej ukraińscy gracze ormyat bukmacherzy zaczęli rozumieć, którzy dają swoje pieniądze „- powiedział Karp.

Karp powiedział, że oświadczenia w sprawie popełnienia przestępstw zostały wysłane z Avtomaydan Kiev, policji krajowej.

„My z kolei z Organizacji Pozarządowej Avto Majdan Kijów” wysłaliśmy 52 skargi karne na 52 adresy departamentów okręgowych Policji Narodowej, do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy wysłano oświadczenie nr 1658 z dnia 23.03.2018 o przestępstwie w imieniu Abroskina i apelacji Ministrowi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Avakovowi. Czekamy na wynik i zwracamy się do żarliwych graczy! Nie finansuj bukmacherów, którzy pracują dla Federacji Rosyjskiej i terrorystów w ORDLO! ”- powiedział.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021