Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Druga edycja eWinner live z Marcinem Gortatem w roli głównej

Druga edycja eWinnerowego live’a z Marcinem Gortatem w roli głównej odbędzie się jutro (13.11, piątek) w dwóch odsłonach: NBA i ESPORT.

Część o NBA zacznie się o godzinie 19:00. Skład? Ten sam co ostatnio, czyli Marcin Gortat, Kamil Chanas i Michał Pacuda.

Część o Esporcie wystartuje o 21:00. Tym razem Marcin będzie w towarzystwie Radka „Mad1” Florkowskiego i Adama „Destru” Gila.

Widzowie będą mogli zadawać pytania, wysyłać propozycje Custom Betów, a te, które trafią do oferty, zostaną nagrodzone bonusami.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

Zasady zwrotu z kodem LegWin:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

Marcin Gortat i legalny polski bukmacher eWinner nawiązali współpracę na początku br. Podstawową ideą skupiającą ludzi wokół projektu będzie dostępna na platformie bukmachera Liga eWinnera. Liga eWinnera pod egidą Marcina Gortata to przedsięwzięcie z pogranicza konkursu i zaangażowania w najważniejsze elementy sportu – rywalizację i społeczność sportową.

Lubię brać w czymś udział od początku. Współbudować markę, ideę – w tym przypadku ideę Ligii eWinnera, której wartości są mi bardzo bliskie. eWinner chce pomagać sportowcom i popularyzować sam sport. Wierzę w rozwój. W przełamywanie własnych ograniczeń, w nabywanie doświadczenia – by osiągać poziomy mistrzowskie i zostawać championem. To jest najważniejsze w sporcie, w życiu i biznesie.– powiedział Marcin Gortat.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021