Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Dodatkowy freebet za gola Lewego. Odbierz nawet 35 PLN w eWinner

Wielki powrót piłki reprezentacyjnej i debiut Paulo Sousy w roli selekcjonera kadry Polski. Z tej okazji legalny polski bukmacher eWinner przygotował edycję specjalną akcji FUTBOL TOTALNY! Załóż się w środę i/lub w czwartek, grając kupon za dokładnie 49 PLN z minimum dwoma wydarzeniami z oferty PIŁKA NOŻNA. Zadbaj o kurs minimalny kuponu w wysokości 2.50 i jeszcze tego samego dnia odbierz freebet w wysokości 25 PLN.

Otrzymane środki wykorzystaj w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej eWinner. Mogą to być zakłady SOLO i AKO. Kurs minimalny kuponu to 1.50. Maksymalny kurs kuponu, który zostanie zagrany środkami z freebetu, wynosi 10.

Odebrałeś podstawowy bonus? Zatem w czwartek trzymaj kciuki za dobrą formę strzelecką Roberta Lewandowskiego. eWinner dorzuci dodatkowy freebet 10 PLN jeśli napastnik Bayernu wpisze się na listę strzelców w meczu z Węgrami! W sumie masz szansę na 35 PLN ekstra.

Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „LEGWIN. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 155 zł zamiast standardowych 150 zł!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021