Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Dodatkowy bonus 40 zł za pierwszy depozyt w Fortuna

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już jesteś zarejestrowanym klientem, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania?

Teraz oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom bukmacher ten proponuje DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz co najmniej 40 zł, a otrzymasz gwarantowane 40 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

  • Kto może skorzystać z promocji?
    Promocja dotyczy wszystkich nowych oraz zarejestrowanych klientów, którzy przed 10.03 nie dokonali żadnego depozytu na konto gracza w Fortunie
  • Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 40 zł?
    Zrób w dniach 10-15.03.2020 pierwszy depozyt w Fortunie za min. 40 zł brutto a następnego dnia roboczego otrzymasz bonus o wartości 40 zł w pkt FKP.
  • Jakie kanały gry obejmuje promocja?
    Promocja jest dostępna przez stronę efortuna.pl. aplikację mobilnę oraz stacjonarne Punkty Przyjmowania Zakładów

Promocja dotyczy tylko klientów, którzy nigdy nie zrobili wcześniej tj. przed 10.03 żadnego depozytu + także tych, którzy zarejestrują się w okresie 10-15.03 i wpłacą pierwszy depozyt na swoje konto w efortuna.pl . Czyli w sumie 20 zł + do 40 zł w punktach FKP

Nie ma znaczenia data rejestracji – promocja obejmuje również klientów, którzy zarejestrowali się
przed startem promocji a do dnia 10.03.2020 nie dokonali żadnego depozytu.

Przypominamy, że w związku z Zakladem Bez Ryzyka dla nowych klientów w Fortunie, proszę pamiętać, że zwrot, który otrzymuje klient w razie przegranej, musi przeznaczyć na zakłady, a więc obowiązuje 1x obrót. Obecnie, z kodem „LIGAMISTRZOW”, nowy klient może uzyskać taki zakład bez ryzyka do 250 PLN.

Zakład bez ryzyka do 250 zł na Ligę Mistrzów w Fortunie. Podczas porzedniej promocji zakład bez ryzyka wynosił 200 zł, natomiast standardowa oferta 100 zł.

Jeżeli Twój pierwszy kupon po założeniu konta okaże się przegrany Fortuna odda Ci do 250zł. Wystarczy, że wpiszesz przy rejestracji promokod LIGAMISTRZOW. Za samą rejestrację otrzymujesz za darmo 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów FKP. Dodatkowo możesz otrzymać aż do 1000 zł od pierwszego wkładu.

Załóż iKonto Fortuna poprzez TEN specjalny link z kodem promocyjnym „LIGAMISTRZOW” w terminie 10dni, licząc od momentu rozpoczęcia procesu rejestracji. Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 250zł (pamiętaj, że stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc w przypadku kuponu za 250zł, bonus wyniesie 230 zł).

wejdź i sprawdź ofertę

W terminie 10dni, licząc od momentu założenia iKonta zawrzyj dowolny zakład. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrywający wówczas otrzymasz wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany wówczas otrzymasz od zakładów bukmacherskich Fortuna zwrot stawki.

Promocja nie obowiązuje w przypadku Wirtualnych Sportów.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021