Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Dobrze wiesz. Możesz obstawiać! Kampania STS

STS – największy bukmacher w Polsce – ruszył z nową kampanią reklamową. Jej motywem przewodnim jest sprawczość graczy, wyrażona hasłem „Dobrze wiesz. Możesz obstawiać”. Kreacje będą widoczne w telewizji, platformach rozrywkowych oraz w digitalu.

wejdź i sprawdź ofertę

 Nie masz jeszcze konta ? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Teaserowa cześć kampanii ruszyła 13 września br. Pełna odsłona emitowana jest od 17 września w telewizyjnych kanałach sportowych, przy okazji wydarzeń sportowych w największych stacjach ogólnopolskich oraz w internecie m.in. na największych polskich portalach sportowych i ogólnoinformacyjnych oraz na Facebooku.

W STS od zawsze w centrum uwagi stawiamy ludzi, którzy pasjonują się sportem, dzięki czemu mają wystarczające umiejętności, żeby dobrze typować. Stąd w najnowszej kampanii reklamowej kładziemy nacisk na kompetencje i sprawczość graczy. To właśnie za sprawą swojej wiedzy mogą cieszyć się z wygranych. STS natomiast, dzięki bonusom i promocjom oraz nowoczesnej aplikacji, zapewnia graczom możliwość sprawdzenia się. Co więcej przybliża im – cieszącą się coraz większą popularnością – formę rozrywki, jaką są zakłady sportowe – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

https://www.youtube.com/watch?v=3zDFIHXRoGI

STS jest pierwszym bukmacherem w Polsce, który rozpoczął emitowanie spotów w telewizji. Do tej pory zrealizował już szereg kampanii, w których informował m.in. o sponsorowaniu Reprezentacji Polski w piłce nożnej, polskich klubów sportowych czy wspierał rozwój kanału online.

Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Blueway Com. Za kreację odpowiada agencja Przestrzeń.

W ramach kampanii powstały dwa spoty wizerunkowe, dwa sponsorskie oraz dodatkowe wersje niestandardowe. Autorami koncepcji kreatywnej są Maciej Kelm i Marcin Muth z Przestrzeń, odpowiedzialni także za nadzór produkcyjny. Spoty wyprodukowała chromaPRO, wyreżyserował Florian Malak, a zdjęcia wykonał Kamil Płocki.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021