Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Do wygrania aż 50 000 PLN w SuperBet + II runda SuperGame

Już niebawem na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka, a to oznacza, że prezenty świąteczne są coraz bliżej! Spraw sobie podarek i odbierz 5000 PLN w gotówce od Superbet! Postaw do 27 grudnia 2020 zakład akumulowany za min. 10 PLN, który zawiera tylko mecze angielskiej Premier League rozgrywane w ramach 15. kolejki (Boxing Day).

Właściciele 10 zwycięskich kuponów z najwyższym kursem AKO otrzymają nagrodę w wysokości 5000 PLN każdy, a kolejnych 10 kuponów w tym rankingu nagrodzimy koszulkami FC Liverpoolu opatrzonymi autografami Jerzego Dudka.

Specjalna oferta:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto z TEGO specjalnego linku, wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Ale to nie wszystko! Ruszyła już druga runda SuperGame!

Podaj poprawne odpowiedzi w nowym konkursie i odbierz dodatkową nagrodę w SuperGame! W promocji tej łączna pula nagród dla każdej rundy wynosi aż 25.000 PLN. Kwota jest podzielona w następujący sposób:

  • 7500 PLN – dla Uczestników, którzy podali dwie poprawne odpowiedzi;
  • 7500 PLN – dla Uczestników, którzy podali trzy poprawne odpowiedzi;
  • 10 000 PLN – dla Uczestników, którzy podali cztery poprawne odpowiedzi;

W promocji SuperGame nie ma kursów, stawek i potencjalnych wygranych, tak jak w klasycznych zakładach bukmacherskich. Tutaj po prostu podajesz cztery odpowiedzi, wybierając wariant dla każdego z pytań, a następnie czekasz, aby sprawdzić czy Twoje przewidywania były poprawne.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021