Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Do podziału 10 000 PLN na powrót Ligi Mistrzów w STS

Po niemal 3 miesiącach do gry wraca europejska elita! Na dzień dobry czekają nas ogromne emocje w Dortmundzie czy Madrycie. Znasz już rozstrzygnięcia? Świetnie, bo na Ekspertów czeka dodatkowa pula 10 000 PLN do podziału! 

Co należy zrobić, aby jej część trafiła do Ciebie? Sprawa jest bardzo prosta! Utwórz kupon w STS o stawce dokładnie 21 PLN, na który dodasz rozstrzygnięcia dwóch dowolnych meczów Ligi Mistrzów, które odbędą się w dniach 18.02 – 19.02. Jeśli wyniki będą po Twojej myśli to wygrana trafi na Twoje konto gracza, ale nie tylko. Bukmacher ten zasili również Twój bonus kwotą, która będzie równa liczbie 10 000 PLN podzielonej przez ilość trafionych kuponów w akcji! 

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

Czy brzęczy Ci już w uszach hymn Ligi Mistrzów? Z nami to możliwe jeszcze przed pierwszym gwizdkiem! Weź udział w akcji i zyskaj podwójnie.

PRZYGOTUJ KUPON
Czas na Champions League! Dobrze wiesz, jak potoczą się mecze 1/8? Wystarczy, że w dniach 17.02 (01:00) – 19.02 (21:00) wytypujesz dwa wyniki (1×2) spotkań Ligi Mistrzów.

ZAGRAJ ZA 21 PLN
Nie zwlekaj. Zagraj wybrane przez siebie mecze za 21 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj: na Twoim kuponie musisz zamieścić dokładnie dwa zakłady na spotkania fazy pucharowej LM.

ODBIERZ WYGRANĄ
Okazałeś się ekspertem i wytypowany przez Ciebie wynik jest prawidłowy? Gratulacje! Oprócz wygranej zgarniesz jeszcze kwotę z puli 10 000 PLN, która zostanie podzielona między wszystkich zwycięzców.

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu kuponu AKO, za stawkę równą 21,00 zł na którym znajdą się tylko i wyłącznie dwa dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej na ⅛ finału Ligi Mistrzów (typ 1, X albo 2). Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany do godziny 23:59 dnia 19.02.2020 r. weźmiesz udział w podziale 10 000 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Tak, każdy klient STS ma możliwość wzięcia udziału w akcji.

Czy mogę postawić dowolną liczbę kuponów?

Nie, do Akcji zaliczane będzie wyłącznie 5 (słownie: pięć) pierwszych kuponów zawartych przez Uczestnika w trakcie trwania Akcji.

Jakie zakłady nie są brane pod uwagę?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady zawarte z konta bonusowego, zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone przez organizatora w części lub całości jako zwrot po kursie 1,00 oraz zakłady zawarte przy użyciu środków z Karty STS.

W jaki sposób zostanie obliczona moja wygrana?

10 000 PLN podzielimy równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Nagroda trafi na konto bonusowe lub kartę Klubu STS.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Kiedy moja wygrana trafi na konto?

Nagrody zostaną przyznane do 29 lutego 2020 roku.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 17.02.2020 od godziny 01:00 do dnia 19.02.2020 do godziny 21:00.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021