Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Do jakiego klubu trafi Jadon Sancho?

Talent, o którym każdy wie, ale niewielu mówi. Jadon Sancho 25 marca skończy 20 lat, a mimo to jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Nie tylko na swojej pozycji. Spisuje się fenomenalnie, ale przez to, że nie jest tak medialny jak Erling Haaland czy Kylian Mbappe nie wszyscy odpowiednio go doceniają. Latem to się powinno zmienić. Właśnie wtedy ma się stać bohaterem głośnego transferu.

JEST ZNAKOMITY, A MOŻE BYĆ JESZCZE LEPSZY

Wychowanek Watford swoje pierwsze mecze jako junior rozgrywał w Manchesterze City w latach 2015-2017. Pep Guardiola, który „The Citizens” objął w 2016 roku, dostawał sygnały, że jeden z młodych piłkarzy wyróżnia się na tle reszty, jednak nie pozwolił mu na to, by w niedalekiej przyszłości zagrać w pierwszej drużynie, nawet mimo fantastycznych statystyk jak na swój wiek. Angielska drużyna bez większego żalu oddała go Borussii Dortmund.

W Niemczech od początku zachwycał, natomiast sezon 2018/19 był pierwszym, w którym grał tylko w drużynie seniorów. Efekt? 43 mecze we wszystkich rozgrywkach (na początku wchodząc jeszcze z ławki rezerwowych), 13 goli i 19 asyst. W obecnej kampanii nie tylko utrzymuje poziom, ale i coraz wyżej podnosi sobie poprzeczkę, co znakomicie wróży jego rozwojowi.

wejdź i sprawdź ofertę

Szybko ruszyły spekulacje na temat jego ewentualnego odejścia. „The Citizens” mogli pluć sobie w brodę. Lekką ręką oddali piłkarza, który – mimo wielkiej konkurencji na skrzydłach – z pewnością grałby regularnie w pierwszym składzie. Jego transfer do aktualnego mistrza Anglii jest jednak niemal niemożliwym. Nieznacznym faworytem w wyścigu o niego jest Manchester United oraz Liverpool. Analitycy BETFAN ocenili, że to właśnie pomiędzy tymi dwoma drużynami rozegra się walka o Sancho. Legalny polski bukmacher na kolejnych miejscach umieszcza Chelsea, Bayern Monachium, Barcelonę, Tottenham, Real Madryt oraz Arsenal.

CHCĄ GO SAMI WIELCY

La Liga raczej odpada. Sancho albo zostanie w Bundeslidze, albo trafi do Premier League. Borussia Dortmund buduje bardzo silną drużynę, w której gwiazdami są właśnie Anglik i Haaland, ale niewiele wskazuje na to, by ta dwójka została tam przez kolejne 3-4 lata. Niespełna 20-letni zawodnik latem powinien zmienić otoczenie. Bayern jest nim poważnie zainteresowany, ale najzwyczajniej w świecie może nie mieć na niego wystarczającej ilości pieniędzy. Mówi się o transferze za nawet 150 milionów euro.

Dlatego najpewniej będzie to Manchester United lub Liverpool. Ci pierwsi dzięki niemu mieliby wrócić na szczyt. Drudzy natomiast już na nim są, ale zamierzają jak najdłużej na nim zostać, dlatego pragną go zakontraktować. Sam Anglik wiele razy mówił, że chciałby wrócić do Premier League, dlatego też taki scenariusz zdaje się najbardziej prawdopodobny.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021