Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Dlaczego warto obstawiać sport – ryzyko i korzyści związane z zakładami sportowymi

Kiedy zaczęły się zakłady sportowe? Kto to zaczął? Jak to się zaczęło? Chcielibyśmy odpowiedzieć na te pytania, ale prawda jest taka, że ​​nikt nie jest tego pewien. Istnieją dowody na to, że w starożytnym Rzymie istniały zakłady bukmacherskie , a wielu historyków stwierdziło, że obstawianie wydarzeń takich jak wyścigi rydwanów było powszechne w czasach starożytnej Grecji. Niektórzy uważają, że zakłady sportowe odbywały się nawet wcześniej.

Mamy dobry powód, by sądzić, że ludzie uprawiali hazard na podstawie wyników wydarzeń sportowych, odkąd zaczęły się organizowane imprezy sportowe. Ale niezależnie od tego, kiedy to się zaczęło, faktem jest, że zakłady sportowe to dziś duży biznes. To rozrywka, z której korzystają dosłownie miliony ludzi na całym świecie. Niektóre z tych osób stawiają bardzo rzadko, a inne regularnie. Niektóre z nich stawiają wyłącznie na zabawę, podczas gdy inne traktują to bardzo poważnie i wkładają prawdziwy wysiłek w zarabianie pieniędzy.

Istnieje kilka powodów, dla których zakłady sportowe są tak popularne, ale to nie znaczy, że nie wiąże się to z żadnym ryzykiem. Ryzyko związane z hazardem doprowadziło do negatywnych konotacji związanych z hazardem. Już w czasach starożytnej Grecji istnieli filozofowie, którzy ostrzegali przed niebezpieczeństwami związanymi z hazardem. I w całej historii byli ludzie, którzy twierdzą, że jest niemoralny lub zdeprawowany.

W wyniku sprzeciwu wobec zakładów sportowych wiele narodów na całym świecie zakazało go w tym czy innym czasie przez lata. Zakazy te były notorycznie nieudane. Zwykle prowadziły tylko do „podziemnych” zakładów, które były nieuregulowane i nielegalne, co powodowało znacznie poważniejsze problemy.

Na szczęście większość narodów zdała sobie z tego sprawę i zdecydowała się zalegalizować i uregulować zakłady sportowe. Oczywiście niektóre nielegalne zakłady nadal się odbywają, ale większość ludzi ma wiele możliwości obstawiania zakładów u licencjonowanych bukmacherów, którzy działają legalnie.

Dzisiaj zakłady sportowe są ogólnie uważane za działalność akceptowaną społecznie. Z pewnością nie jest to coś, czego ktoś powinien się wstydzić lub odczuwać potrzebę ukrywania się. Oczywiście zawsze znajdą się ludzie, którzy się temu sprzeciwiają. Niezależnie od tego, co myślą ci ludzie, obstawianie sportu jest całkowicie uzasadnionym sposobem wydawania pieniędzy.

Biorąc to pod uwagę, można śmiało powiedzieć, że nie jest to działanie odpowiednie dla wszystkich. Ryzyka tego nie można zignorować, dlatego napisaliśmy ten artykuł, wyjaśniając je szczegółowo. Nie chcemy Cię zniechęcać do obstawiania sportu, jeśli to właśnie chcesz robić, ale uważamy, że wszyscy powinni być świadomi tego, w co się pakują, ZANIM zaczną. Więc jeśli myślisz o wypróbowaniu zakładów sportowych, to jest to ważny artykuł do przeczytania. Nawet jeśli obstawiałeś przez jakiś czas, nie ma nic złego w przypominaniu sobie o potencjalnych wadach swojego hobby.

Mówiąc bardziej pozytywnie, patrzymy również na potencjalne korzyści z zakładów sportowych. Oferujemy również porady dotyczące decydowania, czy jest to odpowiednia czynność, w którą możesz się zaangażować.

Ryzyko zakładów sportowych

Główne ryzyko zakładów sportowych jest oczywiste. Obstawianie sportu wiąże się z zakładaniem prawdziwych pieniędzy na linię i ZAWSZE istnieje ryzyko ich utraty. Nawet przy wsparciu wielkich faworytów wygrana nigdy nie jest gwarantowana. Sporty są ostatecznie zbyt nieprzewidywalne. Nieoczekiwane wyniki są nie tylko możliwe, ale zdarzają się dość regularnie.

Stosunkowo niedawnym przykładem tego był Puchar Świata w Rugby w 2015 r., Kiedy RPA grała w Japonii. Republika Południowej Afryki była dwukrotnie mistrzem świata, a Japonia nie wygrała meczu Pucharu Świata od 1991 roku. Nazywanie tego niedopasowaniem było niedopowiedzeniem. W Południowej Afryce nie tylko oczekiwano wygranej, ale wszyscy mieli gwarancję wygranej z łatwością. Szanse na wygraną wyniosły zaledwie 1,05, co oznacza, że ​​będziesz musiał postawić 20 $, aby wygrać jednego dolara. Oczywiście nie jest to świetny zwrot, ale z pewnością wsparcie RPA było bezpiecznym wyborem?

Prawdopodobnie możesz zgadnąć, dokąd z tym idziemy. W najbardziej chyba niewiarygodnym zdenerwowaniu w historii rugby Japonia pokonała RPA o 34 punkty do 32 .

Jest to skrajny przykład nieoczekiwanego wyniku, ale służy podkreśleniu naszego punktu. Nie ma czegoś takiego jak „bezpieczny zakład”. Niektóre zakłady są oczywiście bezpieczniejsze niż inne, ale nigdy nie ma gwarancji wygranej. Każdy zakład niesie ze sobą pewne ryzyko.

To nie powinno być zaskoczeniem. Zakłady sportowe to w końcu forma hazardu, a wszystkie formy hazardu wiążą się z ryzykiem. Zaskakujące czy nie, ale ważne jest, aby pamiętać, że obstawianie sportu wiąże się z ryzykiem przegranej.W rzeczywistości większość zakładów sportowych przegrywa.

To jest trudna rzeczywistość zakładów sportowych. Bukmacherzy mają wyraźną przewagę nad swoimi klientami, ponieważ to oni mogą ustalać szanse i linie. Są bardzo dobrzy w robieniu tego w sposób, który sprawia, że ​​bardzo trudno jest nikomu zarobić pieniądze na dłuższą metę. Chociaż od czasu do czasu można wygrać kilka zakładów, uzyskanie ogólnego zysku jest niezwykle trudne.

Mówimy to tylko dlatego, że chcemy, abyś miał realistyczne oczekiwania. Utrata pieniędzy to nie tylko ryzyko, to najbardziej prawdopodobny rezultat. Nawet jeśli masz ogromną wiedzę na temat sportu, nie ma gwarancji, że będziesz w stanie wygrać pieniądze. Jest to możliwe, ale pomyślne obstawianie wymaga dużego wysiłku i ciężkiej pracy. Proszę nie myśleć, że zakłady sportowe stanowią łatwy sposób na szybkie zarobienie, ponieważ prawie na pewno rozczarujesz się.

Zakłady sportowe wiążą się z dwoma innymi zagrożeniami, o których należy pamiętać. Te są następujące.

  • Może powodować szereg negatywnych emocji
  • Można się uzależnić

Nawet jeśli zaakceptujesz ryzyko utraty i będziesz w pełni na nie przygotowany, utrata pieniędzy może być nadal nieprzyjemnym doświadczeniem. Możesz być w stanie sobie z tym poradzić dobrze, ale nie możesz. Ludzie często się denerwują, denerwują lub denerwują, tracąc pieniądze. Jest to szczególnie prawdopodobne, gdy tracą pieniądze z powodu nieoczekiwanych rezultatów. Niestety, jak już wskazaliśmy, cały czas pojawiają się nieoczekiwane wyniki.

Teraz złe samopoczucie związane z utratą pieniędzy to po prostu ludzka natura. Ale choć jest to naturalne, wciąż należy wziąć pod uwagę ryzyko, decydując się na obstawianie sportu. Czy naprawdę chcesz zaangażować się w coś, co może powodować negatywne emocje? Czy będziesz w stanie odłożyć te emocje na bok, czy wpłyną one na inne aspekty twojego życia?

Możliwość uzależnienia stanowi bardzo realne ryzyko zakładów sportowych. Lub jakakolwiek inna forma hazardu. Ludzie na ogół zakładają, że są odporni na uzależnienie i że nigdy im się to nie przydarzy, ale takie myślenie może być bardzo niebezpieczne. Chociaż tylko niewielka część hazardzistów uzależnia się, NO-ONE jest całkowicie odporny. Uzależnienie od hazardu może przydarzyć się nawet najbardziej mało prawdopodobnym osobom, dlatego bądź ostrożny.

Istnieją kroki, które możesz podjąć, aby hazard nie stał się problemem , a są szanse, że będziesz mógł cieszyć się zakładami sportowymi bez uzależnienia. Nadal ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z ryzyka. Nie ma znaczenia, jaki jesteś mądry, jak racjonalny jesteś i jak bardzo jesteś zdyscyplinowany. Uzależnienie może się przydarzyć.

Teraz, gdy spojrzeliśmy na ryzyko zakładów sportowych, przejdźmy do potencjalnych nagród.

Potencjalne korzyści z zakładów sportowych

Najbardziej oczywistą potencjalną korzyścią z zakładów sportowych jest nagroda finansowa. Szansa na wygraną zawsze będzie atrakcyjna. Jednak pieniądze to nie JEDYNA nagroda, jaką mogą zaoferować zakłady sportowe. Może być zabawny i zapewnia wiele radości, a także zapewnia głębokie poczucie satysfakcji.

Przyjrzyjmy się szczegółowo wszystkim potencjalnym nagrodom.

Pieniądze

Podobnie jak wszystkie formy hazardu wiążą się z pewnym ryzykiem, wszystkie formy hazardu oferują szansę na wygraną. Co wyróżnia zakłady sportowe? Można wygrać pieniądze bez polegania wyłącznie na szczęściu. Twój los jest w twoich rękach, a przy odpowiednim podejściu można wygrywać pieniądze regularnie i konsekwentnie.

Wspomnieliśmy wcześniej, że bukmacherzy mają nieodłączną przewagę. Budują marżę zysku w oferowanych przez nas szansach, podobnie jak kasyna budują przewagę kasyna. Przewagi kasyna nie da się pokonać, ale przewaga bukmachera może. Nie oznacza to jednak, że będzie to łatwe.

W przeciwieństwie do gier kasynowych wynik wydarzeń sportowych nie jest przypadkowy. Kiedy stawiamy na obrót koła ruletki, po prostu zgadujemy, która liczba się pojawi i mamy nadzieję na najlepsze. Kiedy jednak stawiamy na wydarzenia sportowe, możemy wykorzystać naszą wiedzę o sporcie, aby podjąć dokładne prognozy. Chociaż już wyjaśniliśmy, jak nieprzewidywalne mogą być sporty, nie musimy cały czas dokonywać dokładnych prognoz. Tak długo, jak często jesteśmy wystarczająco dokładni, możemy generować ogólny zysk z naszych zakładów.

Teraz udane zakłady to coś więcej niż tylko wiedza na temat sportu i precyzyjne przewidywanie. Musisz na przykład zrozumieć pojęcie wartości i poznać wszystkie związane z tym strategie. Istnieją różne umiejętności, które musisz opanować. Ale faktem jest, że MOŻESZ pokonać bukmachera na dłuższą metę, jeśli jesteś gotowy poświęcić niezbędny czas i wysiłek. Nagrody finansowe z pewnością są tego warte.

Rozrywka / zabawa

Bardzo niewiele osób faktycznie wygrywa pieniądze z zakładów sportowych. Wynika to częściowo z tego, że tak trudno jest być rentownym, ale także dlatego, że większość graczy nawet nie próbuje. A przynajmniej nie starają się wystarczająco mocno. Większość graczy to tak zwani gracze rekreacyjni, a szansa na wygraną nie jest tym, co ich motywuje. W pełni akceptują to, że na dłuższą metę stracą pieniądze, a to wcale im nie przeszkadza. Są szczęśliwi, dopóki się dobrze bawią. Postrzegają zakłady sportowe jako formę rozrywki, jak każda inna, a ich straty są po prostu kosztem tej rozrywki.Jest to świetny sposób, aby zobaczyć zakłady sportowe, szczególnie dla początkujących.

Nie ma nic złego w dążeniu do sukcesu jako obstawiający. Ważne jest jednak, aby być realistą. Nie ma żadnych gwarancji, że KIEDYKOLWIEK osiągniesz ogólny zysk, i jest bardzo mało prawdopodobne, że wygrasz pieniądze, gdy zaczniesz pierwszy raz obstawiać.

Mając to na uwadze, uważamy, że dobrym pomysłem jest skupienie się na zabawie jako początkujący. Nadal możesz mieć długoterminowy cel zarabiania i nadal możesz próbować wypracować dobre nawyki bukmacherskie od samego początku. Ale jest wiele do powiedzenia na temat samej zabawy. Zakłady sportowe to świetna zabawa i mogą sprawić, że oglądanie ulubionych dyscyplin sportowych będzie o wiele bardziej ekscytujące. To samo w sobie jest satysfakcjonujące.

Należy zauważyć, że zakłady sportowe mogą być stosunkowo tanią formą rozrywki. Chociaż utrata pieniędzy jest najbardziej prawdopodobnym rezultatem, nie musisz tracić DUŻO pieniędzy. Możesz utrzymać stawki tak niskie, jak chcesz, i istnieje szansa, że ​​wygrasz co najmniej kilka swoich zakładów. Więc nawet jeśli ogólnie przegrasz, nadal możesz się dobrze bawić bez wydawania fortuny.

Zadowolenie

Niektóre osoby decydują się na zakłady sportowe, ponieważ są gotowe podjąć dokładne prognozy. Lubią sprawdzać swoją wiedzę sportową i sprawdzać, czy są tak dobrzy, jak im się wydaje. Podobnie jak ci, którzy stawiają na zabawę, nie są tak naprawdę motywowani pieniędzmi. Oczywiście doceniają pieniądze, które wygrywają z udanych zakładów, ale jeszcze bardziej doceniają poczucie satysfakcji.

Możemy odnosić się do tego. Chociaż stawiamy na „profesjonalnie”, a zyski są naszym ostatecznym celem, uwielbiamy UCZUCIE, które otrzymujemy, gdy wygrywamy nasze zakłady. Nie zaprzeczymy, że zarabianie pieniędzy jest dla nas ważne, ale doceniamy również prostą radość z bycia sprawdzonym. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż przewidywanie zdenerwowania.

Są to trzy główne korzyści z obstawiania zakładów sportowych, ale jest jeszcze jeden ważny powód obstawiania zakładów sportowych, na który chcielibyśmy zwrócić uwagę.Rozpoczęcie jest bardzo łatwe.

Zakłady sportowe są prawdopodobnie najłatwiejszą formą hazardu na początek. Nie musisz mieć niesamowitej wiedzy na temat sportu, a większość tego, co musisz wiedzieć, jest bardzo prosta. Zakładając, że nauczysz się kilku prostych podstaw na temat zakładów , możesz od razu zacząć składać zakłady.

Teraz musisz tylko zdecydować, czy chcesz, czy nie.

Czy zakłady sportowe są dla Ciebie odpowiednie?

Zanim zaczniesz obstawiać sport, powinieneś spróbować ustalić, czy jest on odpowiedni dla Ciebie. Potencjalne nagrody są bardzo atrakcyjne, ale istnieje również ryzyko, które należy wziąć pod uwagę. Zadanie sobie tych pytań powinno pomóc.

  • Czy masz uzależniającą osobowość?
  • Czy stać cię na utratę pieniędzy?
  • Czy czujesz się dobrze w podejmowaniu ryzyka?
  • Lubisz sporty?

Jeśli odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi „tak”, pozostałe pytania są nieistotne. Jeśli masz uzależniającą osobowość, to naszym zdaniem nie powinieneś myśleć o hazardzie. To samo dotyczy sytuacji, gdy nie odpowiedziałeś na drugie pytanie. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na utratę pieniędzy, absolutnie nie powinieneś ryzykować. To tylko zdrowy rozsądek.

Zakładając, że nie masz uzależniającej osobowości i że masz trochę pieniędzy, które możesz sobie pozwolić na utratę, następne dwa pytania są kluczowe. Jeśli nie masz nic przeciwko ryzykowaniu i lubisz sport, istnieje duża szansa, że ​​spodoba ci się obstawianie zakładów sportowych. Nie możemy GWARANTOWAĆ, że to zrobisz, ale warto byłoby spróbować.

Upewnij się tylko, że zbliżasz się do zakładów sportowych z szeroko otwartymi oczami. Pamiętaj, że utrata pieniędzy jest najbardziej prawdopodobnym rezultatem, więc musisz być na to przygotowany. Jeśli jesteś poważnie zainteresowany zarabianiem pieniędzy na dłuższą metę, pamiętaj, że zajmie to dużo czasu i wysiłku. NIE spodziewaj się, że zaczniesz wygrywać od razu, bo to się po prostu nie zdarzy.

Jeśli chcesz uzyskać więcej porad na temat podejścia do zakładów sportowych jako początkującego, przeczytaj poniższy artykuł. Pomoże Ci zdecydować, czy skupić się na zabawie, czy dążyć do osiągnięcia zysku.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021