Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Dla kogo Puchar Anglii?

Puchar Anglii jest już na decydującym etapie. W sobotę i niedzielę zostaną rozegrane mecze półfinałowe. Najpierw Arsenal zmierzy się z Manchesterem City, a dzień później Manchester United podejmie Chelsea.

TRZECIA WYGRANA MANCHESTERU CITY?

Przede wszystkim warto dodać, że oba spotkania odbędą się na Wembley, z tym że bez udziału publiczności. Mimo wszystko ci, którzy obejrzą to spotkanie przed telewizorem, nie powinni mieć na co narzekać. Zmierzą się w końcu czołowe drużyny, które walczą w lidze o europejskie puchary.

Faworytem sobotniego meczu jest Manchester City. To drużyna, która zajmuje drugie miejsce w Premier League i jest już pewna wicemistrzostwa. W dodatku „Obywatele” już dwa razy w tym sezonie grali z Arsenalem i za każdym razem wygrali 3:0 – zarówno na ich terenie, jak i na swoim.

Na tym neutralnym powinno być podobnie, nie wydaje nam się by miało dojść do niespodzianki. Zwłaszcza że Arsenal zawodzi. „Kanonierzy”, jak wspomnieliśmy wyżej, też walczą o europejskie puchary, z tym że jako jedyni z wymienionych drużyn mają szansę już tylko i wyłącznie na Ligę Europy, a nie Ligę Mistrzów. I nawet nie jest pewne to, czy uda im się zająć miejsca 5-7. Aktualnie plasują się na dopiero dziewiątej lokacie, oglądając plecy Wolverhampton, Tottenhamu czy nawet Sheffield United.

W FINALE CITY – UNITED?

W drugim spotkaniu rywalizacja będzie zdecydowanie bardziej wyrównana. W końcu Chelsea, czyli trzecia drużyna ligi, zagra z Manchesterem United, który jest na fali i walczy o TOP 4. Ma na to spore szanse, bo najpewniej na finiszu wyprzedzi Leicester. Spodziewamy się zaciętego spotkania, po którym z awansu do finału, który odbędzie się 1 sierpnia, cieszyć się będą „Czerwone Diabły”.

BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy tych spotkań. Według analityków legalnego polskiego bukmachera w finale spotkają się dwa zespołu z Manchesteru. „Obywatele” na 72% pokonają Arsenal, natomiast „Czerwone Diabły” już takim zdecydowanym faworytem nie są, ale mają 39% szans na wyeliminowanie Chelsea.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021