Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

DAZN wchodzi do Polski 2 maja 2020

DAZN ogłosił w poniedziałek rano, że usługa strumieniowego subskrypcji zwiększy zasięg do ponad 200 krajów i terytoriów na początku maja.

DAZN ma duży wpływ na boks od czasu swojej premiery w Stanach Zjednoczonych w maju 2018 r. Obecnie jest dostępny w dziewięciu krajach, w tym w Austrii, Brazylii, Kanadzie, Niemczech, Włoszech, Japonii, Hiszpanii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych

Oficjalnie będzie dostępny w ponad 200 krajach i terytoriach w dniu kolejnej walki Canelo Alvareza, 2 maja na T-Mobile Arena w Las Vegas.

Meksyk jest jednym z nowych krajów, w których DAZN będzie dostępny do 2 maja, ale walki Alvareza będą nadal transmitowane na żywo w bezpłatnej telewizji w jego rodzinnym kraju. DAZN podpisał Alvarez z przełomowym kontraktem na 11 walk w październiku 2018 r., Który może być wart 365 milionów dolarów.

Australia, Indie, Meksyk, Polska, Rosja, Skandynawia, Azja Południowo-Wschodnia i Wielka Brytania należą do najcenniejszych nowych krajów lub regionów, w których DAZN rozpocznie transmisję strumieniową w ciągu dwóch miesięcy.

Zdecydowana większość naszych umów bokserskich to prawa globalne, co stanowi ogromną globalną szansę, gdy patrzymy na rozwój naszej firmy i ocenę naszej przyszłości” – powiedział BoxingScene.com Joe Markowski, wiceprezes wykonawczy DAZN. „Chcemy być pierwszą globalną usługą OTT [over-the-top] na świecie. Jesteśmy na dziewięciu rynkach. Jest to dla nas ogromna strategiczna szansa na komercjalizację praw, które zawsze mieliśmy. Tradycyjnie sprzedawaliśmy międzynarodowym nadawcom, więc sprzedaliśmy Sky Sports [w Wielkiej Brytanii], sprzedaliśmy FOX [Sports] Australia. Sprzedaliśmy krajowym nadawcom bokserskim. Nasza globalna pozycja ma znaczącą, przyrostową wartość handlową i korporacyjną.

Uważamy to za pierwszy etap. Zabierzemy naszą zawartość bokserską i udostępnimy ją na całym świecie. Ale w pełni oczekujemy, że w ciągu najbliższych 18 miesięcy będziemy mieli ogromne możliwości kupowania treści wewnątrz i na zewnątrz boksu oraz znacznego wzrostu oferty treści w skali globalnej. To oczywiście stanowi ogromną oszczędność kosztów dla globalnego biznesu. Kiedy jesteś na 200 rynkach, naprawdę kupujesz prawa globalne. I widzimy okazję, aby to zrobić. Natychmiast wystartujemy około 2 maja. Będziemy w fazie testów beta od końca marca do początku maja. ”

DAZN wywarł natychmiastowy wpływ na boks, podpisując takie gwiazdy jak Alvarez i Gennadiy Golovkin do odpowiednich dziewięciocyfrowych kontraktów. Ukraiński miliarder Len Blavatnik jest większościowym właścicielem DAZN, który znacznie zmienił rynek bokserski, szczególnie w USA, płacąc znacznie wyższe opłaty licencyjne na niektóre walki niż jego ustaleni konkurenci nadawcy.

Pierwszym globalnym wydarzeniem w DAZN będzie wkrótce ogłoszona walka meksykańskiej gwiazdy Canelo Alvarez podczas weekendu Cinco de Mayo, który odbędzie się w sobotę 2 maja.

Ta pierwsza faza globalnej ekspansji DAZN będzie usługą anglojęzyczną skoncentrowaną na boksie, opartą na znacznych inwestycjach firmy w sport w ciągu ostatnich dwóch lat. DAZN posiada międzynarodowe prawa do wielu wiodących firm promocyjnych na świecie, w tym Golden Boy Promotions, Matchroom Boxing USA i GGG Promotions. Zawodnicy tacy jak Alvarez i Gennadiy „GGG” Golovkin będą częścią solidnego całorocznego portfolio walk premium i oryginalnego programowania nowej usługi.

„Od wiosny tego roku większość świata będzie miała dostęp do DAZN i jego niezrównanego harmonogramu imprez bokserskich”, powiedział prezes Grupy DAZN John Skipper. „Nasza lista zawodników z mistrzostw reprezentuje jednych z najpopularniejszych sportowców na świecie i będziemy z nimi współpracować w celu organizowania spektakularnych międzynarodowych wydarzeń w nadchodzących latach.”

„Od czasu naszej premiery w 2016 roku obserwowaliśmy zachęcający poziom zainteresowania naszymi kluczowymi wydarzeniami zarówno ze strony międzynarodowych fanów, jak i potencjalnych partnerów, co podkreśliło możliwość wykorzystania naszego istniejącego portfolio praw w boksie, aby napędzać naszą ekspansję”, powiedział DAZN EVP Józef Markowski, który będzie nadzorował globalną usługę. „Ustanowienie DAZN jako globalnego domu sportów walki to tylko pierwszy krok i nie mogliśmy wymyślić lepszej atrakcji dla naszej imprezy inauguracyjnej niż tradycyjna walka Canelo o weekend Cinco de Mayo”.

Oprócz wydarzeń sportowych na żywo, DAZN oferuje stale powiększające się archiwum klasycznych walk, funkcje sportowców i szereg oryginalnych programów obejmujących 40 DNI, The Making Of i ONE NIGHT.

Do tej pory DAZN zadebiutował w dziewięciu krajach – Austrii, Brazylii, Kanadzie, Niemczech, Włoszech, Japonii, Hiszpanii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych – na czterech kontynentach.

Aplikacja DAZN będzie dostępna na całym świecie na większości urządzeń podłączonych do Internetu, w tym na smartfonach, tabletach, laptopach, komputerach stacjonarnych i urządzeniach do salonu, takich jak telewizory inteligentne, pendrive i konsole do gier.

https://www.facebook.com/DAZNPoland/videos/622509671589003/

Ceny według rynków zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach.

Dla fanów spoza istniejących rynków DAZN, którzy są zainteresowani wczesnym dostępem do usługi za pośrednictwem społeczności beta DAZN, rejestracja jest otwarta na stronie DAZN.com. Oficjalne zaproszenia zostaną wysłane jeszcze w tym miesiącu.

Często zadawane pytania

Co to jest DAZN?

DAZN to przełomowa usługa streamingu sportowego na żywo i na żądanie, dająca fanom sportu kontrolę i elastyczność w oglądaniu swoich dyscyplin sportowych. Do oglądania nie potrzebujesz kabla ani anteny satelitarnej, więc konfiguracja jest szybka i prosta. Możesz pobrać aplikację DAZN i oglądać na wielu urządzeniach w domu lub w podróży, wszystko w przystępnej cenie. Chodzi o stawianie fanów sportu na pierwszym miejscu.

Gdzie można oglądać DAZN?

Usługa DAZN jest obecnie dostępna w Brazylii, Hiszpanii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Kanadzie, Włoszech, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Jeszcze w tym roku DAZN uruchomi anglojęzyczną usługę skupioną na boksie w ponad 200 krajach i terytoriach.

Kiedy DAZN będzie dostępny w Polsce?

Globalna angielskojęzyczna usługa DAZN uruchomi się tej wiosny przed walką Canelo Alvareza 2 maja 2020 r.

Na jakich urządzeniach mogę oglądać DAZN?

Usługa DAZN jest dostępna na większości podłączonych urządzeń, w tym na telewizorach inteligentnych, przystawkach STB, pendriveach, smartfonach, tabletach, komputerach PC i konsolach do gier. Pełna lista urządzeń obsługiwanych przez DAZN różni się w zależności od kraju / regionu, w którym się znajdujesz. Więcej informacji zostanie udostępnionych w trakcie globalnej premiery DAZN.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021