Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

DAZN w Polsce od 1 grudnia za 7,99zł miesięcznie

DAZN, jedna z największych platfrom streamingowych ogłosiła, że rozszerzy swoje usługi na 200 krajów (w tym w Polsce) już 1 grudnia.

Uruchomiony w 2016 roku i wspierany przez miliardera Lena Blavatnika, DAZN oferował swoje usługi do tej pory w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Hiszpanii, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Kanady, Włoch i Japonii z miesięczną ceną od 10 do 20 USD. Pierwszymi wydarzeniami transmitowanymi przez DAZN będą walki bokserskie:Ryan Garcia przeciwko Luke Campbell 5 grudnia i Anthony Joshua przeciwko Kubrat Pulev 12 grudnia. Cena miesięcznej subskrypcji w Polsce wynosić ma 7,99 zł

Aby zmaksymalizować międzynarodową widownię w Ameryce Północnej i Europie, główne wydarzenia dla obu kart walki rozpoczną się około godziny 19:00 czasu wschodniego. DAZN, który jest już obecny na czterech kontynentach, posiada międzynarodowe prawa do kilku najlepszych promocji bokserskich, w tym Matchroom Boxing USA, Golden Boy Promotions i GGG Promotions.

Nabycie praw do nowej globalnej platformy będzie się koncentrowało na sportach walki, przy czym umowy będą oceniane indywidualnie dla każdego przypadku i zawierane z uwzględnieniem kluczowych terytoriów docelowych, takich jak Wielka Brytania i Australia.

„Od Wielkiej Brytanii, Meksyku po Australię, obserwujemy zachęcający poziom zainteresowania naszymi kluczowymi wydarzeniami od ich pierwszego uruchomienia w 2016 roku” – powiedział wiceprezes wykonawczy DAZN Joseph Markowski.

W sobotę 5 grudnia wschodząca amerykańska gwiazda wagi lekkiej Ryan Garcia zmierzy się z doświadczonym w boju Brytyjczykiem i złotym medalistą olimpijskim 2012 Luke’iem Campbellem. W sobotę 12 grudnia zjednoczony mistrz świata wagi ciężkiej Anthony Joshua OBE będzie bronił swoich tytułów mistrza świata przed obowiązkowym pretendentem z Bułgarii Kubratem Pulevem.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021