Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Dawid Kubacki wygra w Zakopanem? Kursy bukmachera

Dawid Kubacki jeszcze nigdy nie stał na podium konkursu Pucharu Świata w Zakopanem. W tym sezonie ma wielką szansę na przełamanie, bo znajduje się w znakomitej formie! Zdaniem legalnego bukmachera TOTALbet Kubacki jest faworytem konkursu indywidualnego na Wielkiej Krokwi. Co jeszcze kryje się w ofercie? Zapraszamy na analizę kursów.

Stawiając na zwycięstwo Kubackiego, można pomnożyć wniesioną stawkę przez 2.75. Drugi na liście faworytów jest Ryoyu Kobayashi (4.00), a trzeci Stefan Kraft (6.00). Wygraną Kamila Stocha można obstawić z mnożnikiem 15.00.

Konkurs indywidualny dopiero w niedzielę, a dzień wcześniej w zimowej stolicy Polski odbędzie się konkurs drużynowy. Zdaniem bukmacherów, cztery reprezentacją mają niemal równe szanse na wygraną. Najwyżej ocenia się możliwości Norwegów (3.50), a dalej plasują się Niemcy (4.00), Polska (4.25) i Austria (4.50).

W ofercie TOTALbet znajdują się także kursy na piątkowe kwalifikacje. Jak zwykle dużą popularnością wśród graczy cieszą się pary H2H. Można postawić, że w piątek Kubacki uzyska wyższą notę od Krafta (kurs 1.55), lub Ryoyu Kobayashi pokona Karla Geigera (1.48).

Cały sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich można obstawiać na TOTALbet

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021