Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Darmowy Zakład w Milenium zakłady bukmacherskie

Darmowy Zakład to promocja dla nowych graczy, w której pierwszy zakład nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

Jeśli przegrasz, zakłady bukmacherskie Milenium zwrócą Ci jego stawkę – do 10 zł. Promocja jest dostępna dla wszystkich nowych członków programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.

 • Jak skorzystać z DARMOWEGO ZAKŁADU w internecie?
  Zakładając internetowe konto gracza na www.milenium.pl, automatycznie stajesz się członkiem Ligi Mistrzów Milenium. Aby skorzystać z promocji, zaznacz pole „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.
 • Jak skorzystać z DARMOWEGO ZAKŁADU w punkcie stacjonarnym?
  Wystarczy, że dokonasz pełnej rejestracji nowego konta, po której otrzymasz kartę członka programu Liga Mistrzów Milenium. Aby skorzystać z Darmowego Zakładu, poinformuj pracownika punktu o chęci udziału w promocji.

Darmowy Zakład | Najczęstsze pytania

 • Czy Darmowy Zakład to freebet i mogę skorzystać z niego bez depozytu?
  Nie. Aby skorzystać z promocji, musisz najpierw dokonać wpłaty na swoje konto gracza i zawrzeć pierwszy zakład. Jeśli okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki tego zakładu o maksymalnej wartości 10 zł.
  Jeśli pierwszy kupon zawarłeś za stawkę przekraczającą 10 zł, zwrot również wyniesie 10 zł. W przypadku zakładów rozpisowych i zakładów Totalizatora graczowi nie przysługuje zwrot stawki, jeśli za zawarty zakład otrzymał on nagrodę – nawet gdy wygrana jest niższa niż wkład.
 • Mam kartę Ligi Mistrzów Milenium z punktu stacjonarnego, ale podczas rejestracji podałem wyłącznie pseudonim (nick). Czy po uzupełnieniu danych mogę skorzystać z promocji?
  Nie. Darmowy Zakład jest dostępny wyłącznie dla nowych graczy dokonujących pełnej rejestracji w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium.
 • Mój przegrany zakład był objęty promocją, a nadal nie otrzymałem zwrotu. Dlaczego?
  Według regulaminu promocji zwrot stawki pierwszego zakładu otrzymasz do 30 dni od momentu zamknięcia przegranego zakładu. Jednak zazwyczaj zwrot następuje w ciągu maksymalnie kilku dni.
 • Czy mogę wypłacić zwrot stawki otrzymany w promocji?
  Nie. Zwrot stawki przegranego zakładu przyznajemy w postaci punktów premiowych o tej samej wartości. Punkty premiowe możesz wymienić na kredyty, które pozwalają na dokonywanie kolejnych zakładów.
 • Mój pierwszy zakład został unieważniony ze względu na odwołane spotkania. Czy w takim przypadku otrzymam zwrot w ramach Darmowego Zakładu?
  Nie. Kiedy zakład uznawany jest za unieważniony, otrzymujesz zwrot stawki unieważnionego zakładu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021