Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Darmowy zakład w CyberPoniedziałki PZBuk

Ciężki początek tygodnia? Nie u nas! Na PZBuk każdy poniedziałek jest świetną okazją, aby zgarnąć darmowy zakład na sporty wirtualne!

 • ✅ Co tydzień czeka na Ciebie nowy darmowy zakład o wartości 10 zł bez wymogów obrotu!
 • ✅ Pobierz nową aplikację PZBuk, zapisz się do promocji i zagraj przez telefon. Niezależnie od tego jak zostanie rozliczony Twój kupon, otrzymasz od tego bukmachera darmowy zakład o wartości 10 zł.
 • ✅ Sprawdź rozkład jazdy poniżej i dołącz do gry!
wejdź i sprawdź ofertę
 1. Zapisz się
  Pobierz plikację PZBuk, zapisz się do promocji klikając w przycisk “Zapisz się” i zaloguj się na swoje konto
 2. Dołącz do gry
  Wpłać i postaw co najmniej 25 zł na zakład wielokrotny z łącznym kursem min. 2.0 (tylko w aplikacji)
 3. Odbierz zakład
  Odbierz darmowy zakład 10 zł na sporty wirtualne (tylko w aplikacji)

Regulamin promocji „Cyber poniedziałki”

1. Organizatorem promocji „Cyber poniedziałki” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Graczy pzbuk.pl i obowiązuje cyklicznie, w każdy poniedziałek począwszy od dnia 17.02.2020 od godziny 00:00 do godziny 23:59.

2. Gracz może skorzystać z promocji w każdy poniedziałek, do momentu zawieszenia lub zakończenia promocji. Kwota darmowego zakładu przyznawana raz w tygodniu na jednego użytkownika wynosi 10 zł. Gracz otrzymuje darmowy zakład po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.

3. Aby skorzystać z promocji Gracz musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonu, posiadać zainstalowaną aplikację, zapisać się do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej oraz  postawić zakład wielokrotny z łącznym kursem min. 2.0 na kwotę co najmniej 25 zł korzystając z aplikacji. Po kliknięciu w “Zapisz się” Gracz  zostaje przeniesiony do opcji logowania, po którym automatycznie zostaje zapisany do promocji. 

4. Darmowy zakład 10 zł zostanie dopisany do konta Gracza w ciągu 10 minut po spełnieniu warunków promocji. Zakład będzie widoczny na kuponie Gracza w rozwijanym menu „Wybierz aktywną promocję” przy tworzeniu nowego kuponu wielokrotnego z łącznym kursem min. 2.0.

5. Otrzymany darmowy zakład Gracz może wykorzystać na kupon wielokrotny z łącznym kursem min. 2.0 w kwocie 10 zł przez aplikację na zakłady wirtualne. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

6. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania darmowego zakładu – użytkownik ma 24h na wykorzystanie darmowego zakładu. 

7. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku darmowy zakład dopisany do konta Gracza zostaje unieważniony.

8. Gracz ma obowiązek jednokrotnego obrotu wpłaconą kwotą przed wypłatą środków na konto bankowe.

9. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego zakładu w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– Gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– Gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów

d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.

10. Pzbuk.pl może unieważnić przyznany zakład i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

11. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

12. W przypadku naruszenia przez Gracza postanowień Regulaminu, niezależnie od uprawnień Spółki wynikających z niniejszego Regulaminu i przepisów prawa Spółka jest uprawniona do unieważnienia zakładu zawartego z naruszeniem takich postanowień, do zamknięcia Konta danego Gracza lub, wedle wyboru Spółki, do zawieszenia możliwości korzystania z Konta do czasu naprawienia przez Gracza powstałego naruszenia lub wyjaśnienia sprawy.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021