Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Darmowy zakład 30 PLN na start PlusLigi w STS!

Polska Liga Siatkówki startuje już w ten weekend! Jako oficjalny partner rozgrywek bukmacher STS ma dla Was niespodziankę na udany początek.

wejdź i sprawdź ofertę

Załóż konto gracza na STS.pl, w trakcie rejestracji w polu ‚kod promocyjny’ wpisz hasło SIATKA i odbierz freebet 30 PLN na zakłady! Akcja trwa do niedzieli!

Nie zdążyłeś na promocję? Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Akcja łączy się z bonusem powitalnym 1 200 PLN

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega akcja?

Akcja polega na założeniu konta w STS.pl. W trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisz hasło: SIATKA, a otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 30 PLN. Oferta łączy się z bonusem powitalnym – do 1 200 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które nie posiadały do tej pory konta w STS.pl i są nowymi użytkownikami.

Co powinienem zrobić, aby otrzymać doładowanie konta bonusowego?

Aby otrzymać freebet, wystarczy założyć konto w STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisać hasło SIATKA. Wielkość liter hasła SIATKA nie ma znaczenia. Dopuszczalne są formy siatka, SIATKA czy SiaTka. W haśle nie mogą jednak pojawiać się żadne dodatkowe błędy.

Kiedy zostanie przyznany freebet?

Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 30 PLN w ramach jednej akcji.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 30 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 90 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 25.10.2019 r. godz. 01:00 do dnia 27.10.2019 r. godz. 23:59.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021