Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Darmowy Piątek na zakład w meczu AC Milan – Empoli

Nie przegap formy Krzysztofa Piątka!

Wykorzystaj Twój darmowy zakład 20 zł oraz bonusy w Etoto na dzisiejszy mecz Milanu (22 lutego, godzina 20:30)!

Darmowy zakład czeka na Ciebie tuż po zalogowaniu, a bonusy przy wpłacie min. 1 zł.

ZAKŁAD KURS
Krzysztof Piątek strzeli gola i AC Milan wygra Tak 2.25
Krzysztof Piątek strzeli gola i AC Milan wygra 2-0,2-1 lub 3-0 Tak 4.75
Krzysztof Piątek odda co najmniej 4 strzały i AC Milan wygra Tak 2.15
Krzysztof Piątek strzeli co najmniej 2 gole i AC Milan wygra Tak 5.35

*kursy mogą ulec zmianie

1 lutego 2019 r. o godzinie 11:00 ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy Etoto, rozbudowująca obecną ofertę powitalną:

  • Freebet 20 zł od rejestracji nowego gracza – specjalny link promocyjny
  • potem oferta powitalna wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł,
  • przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł

Dla graczy którzy zarejestrowali się przed 01.02 i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Jak zgarnąć łącznie 1040 zł?

  Zarejestruj konto i odbierz freebet 20 zł za darmo!

  Wpłać po raz pierwszy, i graj za 3 razy więcej! Bonus 200% aż do 100 zł!

  Dokonaj drugiej wpłaty i zgarnij kolejny bonus, 100% aż do 900 złotych.

  Za dokonanie drugiego depozytu o wartości 40 zł lub więcej, otrzymasz od Etoto kolejny freebet 20 zł.

 

» Regulamin sprzedaży premiowej «

1. Organizatorem akcji promocyjnej „PROMO 1000+40” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., spółka utworzona w Polsce, z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256 („ETOTO”).
2. „PROMO 1000+40” stanowi ofertę powitalną dla nowych Klientów ETOTO.
3. Regulamin akcji promocyjnej „PROMO 1000+40” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, Regulaminem Ogólnym Ofert, opublikowanymi na stronie www.etoto.pl oraz z ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.
4. Oferta przysługuje Klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 1 lutego 2019 roku od godziny 11:00 CET.
5. W ramach prowadzonej akcji promocyjnej „PROMO 1000+40” przyznawane są następujące bonusy:
a. za dokonanie rejestracji Indywidualnego Konta Klienta (IKK) na stronie internetowej ETOTO oraz pozytywne przejście weryfikacji tożsamości na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowodu osobistego lub paszportu), Klient otrzyma bonus w postaci dodania do konta gracza talonu o wartości 20 zł (freebet) do wykorzystania w serwisie etoto.pl uruchomionym wyłącznie na urządzeniu mobilnym (dla ułatwienia skorzystania z oferty sugerowane jest pobranie aplikacji mobilnej ETOTO);
b. za dokonanie pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 1 zł do depozytu na koncie ETOTO (IKK), Klient otrzyma bonus w wysokości 200% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 100 zł przy pierwszej wpłacie (wpłacając 50 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 100 zł bonusu) (sprzedaż premiowa),
c. za dokonanie drugiej wpłaty do depozytu na koncie ETOTO (IKK), Klient otrzyma bonus w wysokości 100% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 900 zł (wpłacając 900 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 900 zł bonusu) (sprzedaż premiowa).
d. dodatkowo, jeśli wartość drugiej wpłaty, o której mowa pkt. 5c. powyżej będzie równa lub większa niż 40 zł, Klient otrzyma bonus w postaci dodania do konta gracza talonu o wartości 20 zł (freebet) do wykorzystania w serwisie etoto.pl uruchomionym wyłącznie na urządzeniu mobilnym (dla ułatwienia skorzystania z oferty sugerowane jest pobranie aplikacji mobilnej ETOTO).
6. Freebet w wysokości 20 zł, o którym mowa w pkt. 5a. zostanie dodany do konta gracza po zaakceptowaniu oferty w okienku pop-up (informacja o przyznanym bonusie, która powinna pojawić się zaraz po udanej rejestracji), a będzie można go wykorzystać wyłącznie po przesłaniu skanu dokumentu potwierdzającego tożsamość i pozytywnej weryfikacji konta. Freebet zostanie dodany w ciągu kilku minut na koncie Klienta, w zakładce Freebety oraz Bonusy: Informacje. Dwa kolejne bonusy, o których mowa w pkt. 5b. i 5c. zostaną przyznane po dokonaniu wymaganych depozytów i zaakceptowaniu oferty w okienku pop-up. Drugi freebet w wysokości 20 zł, o którym mowa w pkt. 5d. zostanie dodany do konta Klienta po spełnieniu wymogów opisanych w punkcie 5d oraz zaakceptowaniu oferty w okienku pop-up (informacja o przyznanym bonusie powinna pojawić się zaraz po spełnieniu wymogów opisanych w pkt. 5d). Freebet zostanie dodany w ciągu kilku minut na koncie Klienta, w zakładce Freebety oraz Bonusy: Informacje.
7. Od zaksięgowania bonusu wynikającego z akcji promocyjnej „PROMO 1000+40” gracz ma 30 dni na skorzystanie z darmowego zakładu, który można wykorzystać w serwisie etoto.pl uruchomionym wyłącznie na urządzeniu mobilnym urządzeniu mobilnym (dla ułatwienia skorzystania z oferty sugerowane jest pobranie aplikacji mobilnej ETOTO) na zakład kombinacyjny składający się z minimum trzech selekcji. Minimalny łączny kurs zakładu akumulowanego to 2,20, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1,30. Analogiczne warunki i wymogi odnoszą się także do drugiego freebetu, o którym mowa w pkt. 5d. Do końcowej wygranej z darmowego zakładu nie jest wliczana jego stawka.
Przykład: gracz obstawił trzy wydarzenia o łącznym kursie 10,00 przy użyciu darmowego zakładu na kwotę 20zł. W przypadku wygranej gracz otrzyma kwotę 20zł x 10,00 x współczynnik 0,88 = 176zł. Od wygranej zostanie odjęta stawka darmowego zakładu 20zł. W sumie gracz otrzyma 176zł – 20zł = 156zł.
8. W przypadku dwóch kolejnych bonusów (bonus 200% do 150 zł oraz bonus 100% do 900 zł) gracz musi wykonać obrót kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, Klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu i/lub depozytu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej akcji promocyjnej przepadnie. W przypadku dwóch bonusów od wpłaty, maksymalna kwota depozytu, która będzie liczona do ustalenia wymaganego minimalnego obrotu uprawniającego do wypłaty bonusu to ta, która pozwala uzyskać pełny bonus.
9. Aby zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków:
a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
b. zakład pojedynczy o kursie min. 2,20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;
c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane nie są wliczane do obrotu.
10. Maksymalna łączna kwota bonusów, którą można otrzymać w ramach akcji promocyjnej „PROMO 1000+40” to 1040 złotych.
11. Bonus uzyskany w ramach akcji promocyjnej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.
12. Bonus z tytułu akcji promocyjnej „PROMO 1000+40” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto bonus z tytułu akcji promocyjnej „PROMO 1000+40” nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy:
Adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
13. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach akcji promocyjnej „PROMO 1000+40” można wyłącznie dokonując wpłaty z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do bonusu na osobę trzecią.
14. Kwota bonusu z tytułu akcji promocyjnej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.
15. W związku z akcją promocyjną „PROMO 1000+40” (a w szczególności pierwszym bonusem za rejestrację, który nie wymaga dokonania depozytu) Spółka zgodnie z Regulaminami zaakceptowanymi przez Ministerstwo Finansów zastrzega sobie prawo do weryfikacji Rachunku Płatniczego w celu dokonania pierwszej wypłaty z IKK w ramach danej akcji promocyjnej.
16. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela IKK w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty bonusu z tytułu niniejszej akcji promocyjnej.
17. Klient nie może skorzystać z oferty „PROMO 1000+40” w połączeniu z inną akcją promocyjną ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty „PROMO 1000+40” i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty „PROMO 1000+40” chyba, że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.
18. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej skutkować będzie wykluczeniem z akcji promocyjnej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.
19. Wszelkie próby wyłudzenia oferty skutkować będą anulowaniem jej na IKK wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia IKK.
20. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej „PROMO 1000+40” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na IKK.
21. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej „PROMO 1000+40” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu, akcji promocyjnej Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET” lub powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
22. ETOTO nie odpowiada za wygląd i treść ofert zamieszczonych na innych serwisach, które nie są zgodne z ofertą przedstawioną na stronie www.etoto.pl
23. W akcji promocyjnej „PROMO 1000+40” mogą brać udział jedynie osoby fizyczne, które na mocy obowiązujących przepisów prawa są uprawnione do udziału w zakładach wzajemnych urządzanych na terytorium RP.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021