Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Darmowy Mobile Bonus 40 PLN na start Premier League

Powraca najwyższy poziom rozgrywkowy w Anglii! Rozpocznij sezon 2019/20 z Mobile Bonusem 40 PLN! Start Premier League – czy może istnieć lepsza okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z STS? Odpowiedź jest prosta! Zainstaluj naszą aplikację już teraz i skorzystaj z naszej akcji – Mobile Bonus! Odbierz 40 PLN na start i ciesz się rozgrywkami najlepszej ligi świata! Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Dotychczas nie korzystałeś z aplikacji STS? Warto to zmienić i mieć pod ręką zawsze aktualną rozpiskę ligowych zmagań i bogatą ofertę zakładów. Dodatkowo w prezencie 40 PLN ląduje na Twoim koncie na start! Pobierz najnowszą wersję apki STS w dniach 09-11.08.2019, zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć odbioru vouchera. Proste? So, let’s go!

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega akcja Mobile Bonus?

Akcja polega na pobraniu najnowszej wersji aplikacji STS z systemem Android lub iOS, zalogowaniu się na swoim koncie oraz potwierdzeniu chęci aktywowania bonusu od dnia 09.08.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 11.08.2019 r. do godziny 23:59. Z kodem BETSTS zyskasz dodatkowe 29 PLN

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które pobrały po raz pierwszy aplikację w okresie trwania akcji lub grały dotychczas tylko na stronie internetowej STS lub mobilnej internetowej STS i zdecydowały się zainstalować aplikację. Klienci, którzy dotychczas posiadali aplikację oraz dokonali jej aktualizacji do najnowszej wersji, nie biorą udziału w promocji.

Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus?

Aby otrzymać voucher, wystarczy zainstalować najnowszą wersję aplikacji, zalogować się na swoje konto i potwierdzić chęć odebrania vouchera w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Vouchery będą dostępne w aplikacji STS na urządzeniach z systemem Android i iOS do 12.08.2019. Vouchery będą dostępne w sekcji Bonusy i akcje.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 40 PLN w ramach jednej akcji. Przy rejestracji z kodem BETSTS zyskujesz dodatkowe 29 PLN

Co w sytuacji, gdy na swoim koncie bonusowym mam aktywne środki?

Pamiętaj, że konto bonusowe można zasilić kolejnym otrzymanym voucherem w momencie gdy poprzedni bonus zostanie w całości wykorzystany lub wszystkie zawarte za niego zakładu zostaną rozliczone. Jeśli masz aktywne środki na koncie bonusowym wykorzystaj je zanim doładujesz swoje konto bonusem z akcji Angielskie Emocje Rządzą.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 40 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 120 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Czy wersja aplikacji ma znaczenie?

Tak, możesz wziąć udział w akcji wyłącznie z użyciem najnowszych wersji aplikacji mobilnych.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 09.08.2019 r. od godziny 01:00 do dnia 11.08.2019 r. do godziny 23:59.

Nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie

Nic straconego! Przeczytaj regulamin promocji lub skontaktuj się z pomocą online na stronie bukmachera

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021