Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Usługa transmisji online czyli STS TV jest dostępna dla wszystkich zalogowanych użytkowników serwisu www.sts.pl bez względu czy są aktywnymi graczami. Wystarczy przeprowadzić darmową rejestrację na stronie bukmachera. Może to zrobić każda pełnoletnia osoba. STS jest pierwszym legalnym bukmacherem, który wprowadził usługę transmisji wydarzeń sportowych na żywo w Polsce. Mecze można oglądać zarówno na laptopach, tabletach i smartfonach. Przeczytaj naszą recenzję darmowych transmisji sportowych online w zakładach bukmacherskich.

– Wprowadzenie przez STS transmisji wydarzeń sportowych na żywo jest odpowiedzią na oczekiwania nie tylko naszych klientów, ale internautów w ogóle, którzy chcą oglądać sport na najwyższym poziomie, ale nie zawsze mają taką możliwość – komentuje Mateusz Juroszek, prezes Star-Typ Sport.

Dostęp do STS TV otrzymują tylko zarejestrowani w serwisie www.sts.pl użytkownicy. Jeśli posiadasz konto u tego bukmachera, sprawa jest prosta! Wystarczy, że zalogujesz się, używając danych podanych podczas zakładania konta i uzyskasz dostęp do transmisji.

Ekstraklasa rusza ze sprzedażą praw mediowych bukmacherom. W pierwszej kolejności do złożenia ofert zostaną zaproszone licencjonowane firmy bukmacherskie działające na polskim rynku. Podpisanie umów z wyłonionymi w przetargu partnerami, jeśli zostaną oni wyłonieni, ma nastąpić do 30 kwietnia br. Do końca sezonu ligowa spółka zamierza też sprzedać prawa do pokazywania skrótów w telewizji i internecie oraz prawa międzynarodowe.

Jeśli nie posiadasz konta, a chcesz obejrzeć spotkanie na kanałach STS TV, musisz dokonać darmowej rejestracji. Kilka minut zajmie Ci podanie niezbędnych informacji, a że każde konto musimy sprawdzić, drugie tyle będziesz musiał poczekać na weryfikację. Jeśli dane, które podałeś przy rejestracji są poprawne, za kilka chwil uzyskasz dostęp do wszystkich transmisji STS TV.

Gran Derbi czyli transmisja online za darmo El Clasico

Transmisje sportowe na żywo w StS TV

Firma Star-Typ Sport, jako pierwszy polski legalny bukmacher, zakupiła prawa do wybranych transmisji wydarzeń sportowych na żywo. Zalogowani użytkownicy będą mogli cieszyć się relacjami wideo, które do tej pory były dostępne wyłącznie w płatnych sieciach telewizyjnych lub w niskiej jakości, a do tego przerywane reklamami, na stronach internetowych oferujących je nielegalnie. Jednak zdecydowana większość transmisji będzie dostępna wyłącznie w ofercie STS

STS na bieżąco wykupuje najciekawsze rozgrywki, których do tej pory nie ma w pakiecie, w zależności od oczekiwań klientów i dostępnej oferty. Za sprawą umów ze Sportsman, Perform i IMG ponad 1,800 transmisji miesięczne będzie dostępnych na stronach STS.

Transmisje STS TV są dostępne dla wszystkich zalogowanych użytkowników serwisu bez względu czy są aktywnymi graczami. Wystarczy przeprowadzić darmową rejestrację na stronie bukmachera.

Może to zrobić każda pełnoletnia osoba. STS jest pierwszym polskim legalnym bukmacherem, który wprowadził usługę transmisji wydarzeń sportowych na żywo. Rozgrywki można oglądać zarówno na laptopach, tabletach i smartfonach.

Umowa StS z ELEVEN SPORTS

STS posiada również umowę z Grupą ELEVEN SPORTS NETWORK, które zapewnia kanałom Eleven, Eleven Sports oraz Eleven Extra dystrybucję we wszystkich lokalach należących do STS. Klienci punktów przyjmowania zakładów STS mogą oglądać na żywo, na pełnych ekranach, m.in. mecze największych lig piłkarskich na świecie, w tym hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM i francuskiej Ligue 1, a także prestiżowe wyścigi Formula 1®, VELUX EHF Ligę Mistrzów w piłce ręcznej oraz pasjonujące wydarzenia w innych dyscyplinach sportu.

– Nieprzerwanie rozwijamy dodatkowe funkcjonalności naszych serwisów, wyprzedzając konkurencję. Chcemy, aby nasi klienci mieli prosty i szeroki dostęp do najważniejszych rozgrywek sportowych z całego świata. Umowy z partnerami pozwalają nam udostępniać tysiące wydarzeń sportowych bez reklam, a do tego w wysokiej rozdzielczości – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Transmisje online Eleven Sport za darmo

We wrześniu 2016 roku STS zawarł ponadto porozumienie z Grupą ELEVEN SPORTS NETWORK, które zapewnia kanałom Eleven, Eleven Sports oraz Eleven Extra dystrybucję we wszystkich lokalach należących do STS. Klienci punktów przyjmowania zakładów STS mogą oglądać na żywo, na pełnych ekranach, m.in. mecze największych lig piłkarskich na świecie, w tym hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM i francuskiej Ligue 1, a także prestiżowe wyścigi Formula 1®, VELUX EHF Ligę Mistrzów w piłce ręcznej oraz pasjonujące wydarzenia w innych dyscyplinach sportu.

-STS wspiera nie tylko polski sport, ale także kibiców w kraju. Dlatego dajemy możliwość na stronie www.sts.pl oglądania wybranych wydarzeń sportowych w wysokiej jakości, nie przerywanych reklamami i całkowicie za darmo. Wobec zamieszania wokół praw do Primera Division w Polsce, to dobra wiadomość dla wszystkich kibiców ligi hiszpańskiej – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

Program sportowy STS TV

Kanały sportowe Eleven HD i Eleven Sports HD pokazują na żywo i na wyłączność, z polskim komentarzem, piłkarskie rozgrywki: hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM i francuskiej Ligue 1, angielskie The Emirates FA Cup, EFL Cup i Sky Bet Championship, Puchar Ligi Francuskiej, Scottish Professional Football League i belgijska Jupiler Pro League. W meczach transmitowanych wyłącznie w Eleven można oglądać blisko 30 Polaków, w tym takie europejskie gwiazdy, jak Arkadiusz Milik, Grzegorz Krychowiak, Kamil Glik czy Wojciech Szczęsny. Emitowane są również spotkania Campeonato Brasileiro Série A i Campeonato Paulista Série A1 oraz eliminacje mistrzostw świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL.

STS zakłady bukmacherskie, już od kilku dobrych lat cieszy się nieposzlakowaną opinią i świadczeniem usług na światowym poziomie. Dla wygody swoich klientów, STS dysponuje nie tylko nowoczesną i intuicyjną w obsłudze platformą internetową, ale również stacjonarnymi punktami obsługi, w których można bezpośrednio dokonać zakładu i zapoznać się z aktualnymi statystykami i tabelami. STS działa na terenie całego kraju, w pełni legalnie – to miła alternatywa, wśród starającej się kusić wysokimi bonusami, często nielegalnej konkurencji.

Star Typ Sport Sp. zoo, bo taka jest pełna nazwa opisywanego bukmachera, działa w Polsce. Centrala spółki mieści się w Katowicach. Dzięki długiemu funkcjonowaniu na polskim rynku, szacuje się, ze STS zakłady bukmacherskie obsługują prawie połowę rynku zakładów w Polsce. Czy ma szanse na pozostanie monopolistą? Wątpliwe. Mimo atrakcyjnych bonusów i wielu udogodnień, chociażby w postaci punktów stacjonarnych i rozgrywek na żywo, duża ilość konkurencji i dynamika rynku bukmacherskiego – żadnej z polskich spółek nie mogą zagwarantować wyłączności. Niemniej jednak STS zakłady sportowe jest jednym z największych bukmacherów na rynku i polską marką z tradycjami.

Oprócz dużej liczby klientów, STS jest również poważnym pracodawcą. Wykazano, że zatrudnia ponad 1300 pracowników. W związku z rozwojem działalności – liczba to systematycznie wzrasta. STS może poszczycić się również zacnym tytułem sponsora i fundatora sportowego. Star Typ Sport Sp. zoo objęła patronat sportowy na dość szeroką, ogólnopolska skalę. Na przestrzeni lat, można zaobserwować, że STS sporo zainwestował we wsparcie i rozwój rodzimych klubów sportowych. Mało tego, został oficjalnym sponsorem reprezentacji piłki nożnej – jest to nie lada wyróżnieniem.

Kolejnym aspektem świadczącym w aktywne włączenie się w życie polskiego sportu jest stworzenie własnego czasopisma o tematyce sportowo – bukmacherskiej, w której udostępniane są najnowsze wydarzenia sportowe – obecne i nadchodzące, zarówno polskie jak i zagraniczne. STS jest również fundatorem polskiego sportu. Fundacja założona przez opisywanego bukmachera, aktywnie wspiera zarówno sportowców zawodowych jak i amatorów. Spora część z dochodów fundacji, przeznaczana jest na wsparcie niepełnosprawnych dzieci, które chcą być aktywne sportowo.

Specyfika bukmachera STS – legalność

Korzystanie z usług bukmachera STS jest całkowicie legalne i bezpieczne. Spółka zarejestrowana jest w Polsce i posiada wszelkie niezbędne uprawnienia pozwalające na wykonywanie tego rodzaju działalności. Z uwagi na przepisy prawa, uzyskanie odpowiedniej licencji na prowadzenie działalności bukmacherskiej jest niezwykle czasochłonne. Bukmacher musi spełnić szereg szczegółowych warunków, których spełnienie pozwala na uzyskanie pozwolenia. Dzięki temu, zarówno proces weryfikacyjny jak i aspekt dotyczący płatności nie powinien budzić w nikim wątpliwości. Korzystanie z serwisu STS jest bezpieczne i legalne. Aby móc korzystać z platformy online i placówek stacjonarnych – warunkiem koniecznym jest osiągnięcie pełnoletności.

Wyżej wskazane przesłanki, takie jak posiadanie oficjalnej licencji i działanie na polskim rynku po uzyskaniu na nie zezwolenia przez Ministra Finansów są jednocześnie gwarancją bezpieczeństwa i kompletnej legalności działalności. Typując wyniki za pośrednictwem platformy STS nie łamie się prawa – bukmacher przestrzega zasad regulaminu wzajemnych zakładów bukmacherskich. W związku z nowelizacją ustawy hazardowej (grudzień 2016r.), która weszła w życie wraz z początkiem kwietnia 2017 roku – wszelkie nielegalne i niespełniające kryteriów firmy otrzymały całkowity zakaz wykonywania działalności na terenie Rzeczypospolitej. W związku z tym,  wszelkie serwisu bukmacherskie, które nie spełniały kryteriów zostały zablokowane. Obecnie, w Polskie zgodnie z prawem funkcjonuje dosłownie kilka legalnych firm bukmacherskich. STS jest jedną z nich. Samo otrzymanie licencji na zgodę wykonywania działalności bukmacherskiej kosztuje około 500 000 polskich złotych.

Transmisje meczów w internecie, STS i bonusy

Dzięki wysokiej dostępności platformy internetowej, gracze mogą na żywo śledzić wydarzenia sportowe i aktywnie w nich uczestniczyć. Serwis działa dość płynnie, nie przeszkadza w typowaniu i śledzeniu wyników na żywo. Można skorzystać z usługi STS TV, w której udostępniane są najlepsze transmisje meczów w internecie, w czasie rzeczywistym i wysokiej rozdzielczości. Możliwość śledzenia wydarzeń bezpośrednio na stronie bukmachera jest jego wyjątkowo mocną zaletą. STS TV jest innowacyjnym rozwiązaniem, które z pewnością zachęci niejedną osobę do skorzystania z usług STS.

Już normą stają się różnego rodzaju, intratne bonusy powitalne, które zachęcają nowych użytkowników do aktywnego uczestniczenia w typowaniu zakładów sportowych. Praktycznie nie można wskazać bukmachera, który nie przewiduje takiej formy uznania. STS również oferuje powitalny bonus w postaci nawet 500 złotych na start. Wysokość bonusu uzależniona jest od wysokości wpłaty pierwszego depozytu. Zasadniczo – kwota pierwszego depozytu jest podwajana, do maksymalnej wysokości 500 złotych. Dzięki wyższej kwocie do dyspozycji na samym starcie – można liczyć na wyższe wygrane. Najaktywniejsi użytkownicy serwisu mogą spodziewać się na docenienie ich starań i zaproponowanie dołączenia do specjalnego klubu vipowskiego. Dzięki temu mogą otrzymać dostęp do różnego rodzaju nadprogramowych bonusów i przywilejów. Dla starych użytkowników platformy STS online, bukmacher również przewiduje różne dodatkowe doładowania, które mają zachęcić do aktywności i lojalności. Gracze mogą liczyć na dodatkowe uznania w przypadku skorzystania z programu lojalnościowego – zaproszenia nowego członka do gry przez stronę STS. Dodatkowe środki można otrzymać również w momencie pobrania i zainstalowania aplikacji mobilnej, która ułatwia korzystanie z witryny na wszystkich dostępnych na rynku urządzeniach mobilnych z oprogramowaniem iOS, Android i Windows.

Freebet to miły akcent dla każdego fana zakładów bukmacherskich. STS nie pominął go również w swojej ofercie. Zakłady bukmacherskie STS w ofercie przewidują freebety w wysokości do 25 złotych, które nawet w przypadku nieudanego typu mogą wrócić na konto depozytu.

STS na urządzenia mobilne

Obecnie, smartfony są nieodłącznym towarzyszem większości osób. Nic dziwnego, że chcąc zaspokoić potrzeby osób, które pragną korzystać z serwisu STS poza domem, udostępnił specjalnie opracowaną aplikację. Umożliwia ona typowanie i śledzenie tabel sportowych na dowolnym urządzeniu mobilnym, po uprzedniej instalacji specjalnej aplikacji. Interfejs wersji mobilnej jest uproszczony i czytelny. Umożliwia płynną obsługę serwisu i aktywne typowanie bez względu na miejsce pobytu. Jeśli jednak z jakichś powodów, użytkownik portalu STS nie chce instalować dodatkowych programów na swoim telefonie lub tablecie, może skorzystać z tradycyjnej przeglądarki. STS przygotował i dopasował swoją witrynę do wyświetlania w trybie mobilnym. Oznacza to, że bez problemu można w wygodny sposób typować zakłady i dokonywać wpłat i wypłat, czyli robić wszystko to co jest możliwe za pośrednictwem wersji na komputer.

Dostępne sporty – stacjonarnie i online

Oferta zakładów sportowych obejmuje głównie piłkę nożną z całego świata. Dostępność wszystkich lig – zarówno tych najpopularniejszych jak i mniej znanych to gratka dla znawców futbolu. Niemniej jednak, fani innych dyscyplin również znajdą tu coś dla siebie. Koszykówka, siatkówka, futbol amerykański i większość innych sportów, które są obecne w ofertach innych bukmacherów – w STS są również dostępne. Podsumowując – oferta sportów nie różni się od ofert konkurencji – jest na tym samym poziomie.

Płatności i obsługa klienta w STS

STS zakłady bukmacherskie umożliwiają skorzystanie z wielu opcji płatności. Osoby nie posiadające konta bankowego, mogą skorzystać z płatności gotówką i tej samej forcie wpłaty – w jednym z punktów stacjonarnych. Tym co jest godne uwagi w kwestii płatności internetowych, STS udostępnił autorski system płatności o nazwie STS pay. Charakteryzuje się on niezwykle krótkim czasem oczekiwania na wpłatę i wypłatę depozytu. Po zaledwie kilku minutach gotówka pojawia się na koncie.

Bukmacher podjął współpracę w zakresie płatności z ponad 11 bankami. Oprócz tego oddaje do dyspozycji opcje korzystania z portfeli internetowych takich jak Skrill, PayU, Dotpay i innych popularnych form rozliczania transakcji. Serwis transakcyjny funkcjonuje przez większą część doby – aż 14 godzin. Ułatwieniem wyjaśniania ewentualnych trudności i niejasności jest polskojęzyczna obsługa. Oznacza to, że pominąć można bariery językowe, które są nader częste w przypadku korzystania z oferty zagranicznej konkurencji. Całokształt spraw związanych z płatnościami w STS jest uregulowany prawem – wszystkie transakcje są bezpieczne dla obu stron.

Jednym z istotnych aspektów wpływających na zachęcenie z korzystania usług bukmachera, jest możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracownikiem w punkcie obsługi klienta. Dodatkowo, dla użytkowników strony internetowej bukmacher udostępnia różne formy niebezpośredniej obsługi klienta. Jest to, między innymi, specjalny czat z pracownikiem obsługi klienta, który znajduje się bezpośrednio na stronie serwisu. Oprócz tego, z obsługą można skontaktować się również w formie mailowej. Według opinii użytkowników, którzy mieli bezpośrednią styczność z serwisem klienta, na odpowiedź czeka się około 24 godzin (wyłączając weekendy). Niestety nie można skorzystać z infolinii. Bukmacher nie przewidział tego rodzaju rozwiązania. Być może w niedalekiej przyszłości, ulegnie to zmianie.

Podsumowanie

Zakłady bukmacherskie STS są jedną z bardziej liczących się spółek bukmacherskich w Polsce. Lata na rynku, doświadczenie i prestiż czynią STS bukmacherem o dość ugruntowanej pozycji na rynku. Bukmacherzy obecnie, narzekają na dużą liczbę konkurencji, która wyrasta jak grzyby o deszczu – z reguły jednak tak szybko jak się pojawia tak znika – dlatego też, powierzając swoje środki i hobby jednym z nich – warto wybrać sprawdzone i legalne źródło. Bukmacher STS bardzo się stara osiągnąć wysokie standardy jakości zarówno działania serwisu jak i obsługi klienta. Do tego, w pełni legalnie oferuje konkurencyjne kursy, które zachęcają do typowania wyników sportowych. Na uwagę zasługuje różnorodność sportów dostępnych w zakładach.

Usługa wypłaty autorskim programem STSpay to miły aspekt w zakresie płynności finansowej serwisu.  STS TV jest natomiast niezastąpionym narzędziem ułatwiającym śledzenie rozgrywek sportowych na żywo w czasie rzeczywistym. Stanowi to również gratkę dla fanów sportu ceniących śledzenie transmisji i jednoczesne typowanie wyników. Aby skorzystać z tej funkcji wystarczy się zalogować na koncie serwisu. Podsumowując – rozważając zmianę bukmachera, jak i wdrożenie się w arkana typowania online – warto wziąć pod uwagę jednego z czołowych bukmacherów, wiele znaczących na branżowym, polskim rynku.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021