Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Darmowe 50 PLN dla kibiców Śląska Wrocław od NobleBet

Jako dumny sponsor Śląska Wrocław, bukmacher NobleBet chciałby każdemu kibicowi WKSu wręczyć 50 PLN na dobry początek współpracy.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta na Noblebet? Zarejestruj się, a następnie na adres: kibice@noblebet.pl prześlij potwierdzenie zakupu karnetu na sezon 2019/2020 (lub na rundę jesienną), a otrzymasz za darmo 50 PLN, bez konieczności wnoszenia depozytu.

Weź udział w promocji, dopinguj swój zespół na stadionie i odbierz bonus na start! Potwierdzenie zakupu karnetu należy wysłać na adres kibice@noblebet.pl w tytule wpisując: “Kibic Śląska”

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja obejmuje posiadaczy karnetów Śląska Wrocław na sezon 2019/2020 (oraz na rundę jesienną).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus w kwocie 50 PLN.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji związanych z tworzeniem przez jednego gracza wielu kont na różne dane osobowe czyli na tzw. słupy oraz przez graczy będących w zmowie działających na szkodę firmy.
 5. Użytkownik Noblebet.pl może otrzymać 50 PLN bonusu bez depozytu, po przesłaniu potwierdzenia zakupu karnetu imiennego na rozgrywki Śląska Wrocław w sezonie 2019/2020 (lub na rundę jesienną).
 6. Potwierdzenie zakupu karnetu należy wysłać na adres kibice@noblebet.pl w tytule wpisując: “Kibic Śląska”.
 7. Weryfikacja kopii biletu lub karnetu może potrwać do 48h. W tym czasie środki bonusowe zostaną dodane na konta graczy.
 8. Dane osobowe na bilecie lub karnecie przesłane na adres kibice@noblebet.pl muszą zgadzać się z danymi podanymi przy rejestracji konta.
 9. Bonus przysługuje tylko klientom, którzy przeszli pełną rejestracją, a ich konto zostało zweryfikowane. Skrócona rejestracja nie uprawnia do otrzymania bonusu.
 10. Na danego użytkownika przypada tylko jeden bonus w promocji “50 PLN dla kibiców Śląska”.
 11. Po przyznaniu bonusu 50 PLN gracz traci możliwość udziału w promocji kolejny raz.
 12. Bonus 50 PLN nie może być wykorzystany w połączeniu z żadną inna promocją bez depozytu od rejestracji.
 13. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie łącznym 1.85 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego zakredytowania na koncie gracza.
 14. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych). Zakłady systemowe nie kwalifikują się do obrotu bonusem.
 15. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 16. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021