Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Darmowe 30 PLN na zakłady Super Bowl 2020 w STS

Wypełnij krótki formularz rejestracyjny w STS i skorzystaj z okazji na dodatkowy bonus startowy z okazji Super Bowl w wysokości 30 PLN. Proces zakładania konta jest jasny, prosty i trwa zaledwie chwilę!

Podczas rejestracji w polu “kod promocyjny” wpisz hasło: SUPERBOWL. Pamiętaj, że wielkość liter nie ma znaczenia. Dozwolone kombinacje to: superBOWL, sUpErBoWl czy SUpeRBowL. Kod SuperBowl będzie ważny do do dnia 03.02.2020 r. do godz. 23:59. Nie zdążyłeś? Nic straconego! Załóż konto w STS kodem promocyjnym BETSTS i odbierz darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

wejdź i sprawdź ofertę

To wszystko, co musisz zrobić podczas rejestracji konta, aby otrzymać bonus w wysokości 30 PLN. Promocja łączy się z bonusem powitalnym 1200 PLN.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na założeniu konta w STS.pl. W trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisz SUPERBOWL, a otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 30 PLN. Oferta łączy się z bonusem powitalnym – do 1 200 PLN. Po tym czasie załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS 

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które nie posiadały do tej pory konta w STS.pl i są nowymi użytkownikami.

Co powinienem zrobić, aby otrzymać doładowanie konta bonusowego?

Aby otrzymać freebet, wystarczy założyć konto w STS.pl, a w trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisać hasło SUPERBOWL. Wielkość liter hasła SUPERBOWL nie ma znaczenia. Dopuszczalne są formy superbowl, SUPERBOWL czy SUperBowl. W haśle nie mogą jednak pojawiać się żadne dodatkowe błędy.

Kiedy zostanie przyznany freebet?

Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 30 PLN w ramach jednej akcji.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 30 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 90 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 01.02.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 03.02.2020 r. do godz. 23:59.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021