Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Darmowa transmisja z meczu II ligi Skra Częstochowa – Gryf Wejherowo

Mecz z Gryfem Wejherowo zostanie rozegrany bez udziału publiczności. Bezpłatną transmisję online z tego meczu przeprowadzi SkraTV.

Typ
1.401.371.381.361
4.355.154.904.57X
7.206.626.807.892
*kursy z 27.06.2020 12:00

Skra Częstochowa: 1 Mikołaj Biegański 6. Adam Mesjasz 5. Kamil Zalewski 11. Konrad Andrzejczak 25. Dawid Wolny 10. Radosław Gołębiowski 17. Krzysztof Napora 23. Dawid Niedbała 26. Adam Olejnik (Kapitan) 27. Mariusz Holik 30. Maciej Kazimierowicz

Gryf Wejcherowo: 1 Robert Wika 5. Kamil Kankowski 6. Oskar Sikorski 7. Mikołaj Gabor 9. Kewin Przygoda 10. Rafal Jahn 13. Mariusz Sławek 14. Jakub Godlewski 18. Marcin Burkhardt 21. Jakub Pek 23. Szymon Nowicki

28 kolejka 2 ligi

12:00Lech II Poznań-GKS Katowice
12:00Legionovia Legionowo-Resovia
16:00Olimpia Elbląg-Błękitni Stargard
17:00Stal Stalowa Wola-Garbarnia Kraków
17:00Pogoń Siedlce-Elana Toruń
17:00Stal Rzeszów-Znicz Pruszków
17:30Skra Częstochowa-Gryf Wejherowo
17:40Górnik Łęczna-Bytovia Bytów
13:05Górnik Polkowice-Widzew Łódź

Tabela 2 ligi po 27 kolejkach

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Widzew Łódź275456-2616-6-57-4-39-2-2
2GKS Katowice275148-3015-6-610-2-25-4-4
3Górnik Łęczna274936-3114-7-68-2-36-5-3
4Resovia274544-2412-9-67-5-25-4-4
5Olimpia Elbląg274440-2611-11-56-4-35-7-2
6Bytovia Bytów274339-3612-7-89-3-23-4-6
7Błękitni Stargard273843-4511-5-117-2-54-3-6
8Górnik Polkowice273747-3510-7-104-6-46-1-6
9Elana Toruń273636-3810-6-117-2-53-4-6
10Pogoń Siedlce273640-4411-3-136-1-75-2-6
11Stal Rzeszów273541-3910-5-126-3-44-2-8
12Skra Częstochowa273523-3510-5-127-3-33-2-9
13Lech II Poznań273435-388-10-95-5-33-5-6
14Stal Stalowa Wola273433-399-7-113-3-56-4-6
15Znicz Pruszków273436-4510-4-136-2-64-2-7
16Garbarnia Kraków273230-338-8-114-4-64-4-5
17Legionovia Legionowo272024-495-5-171-5-74-0-10
18Gryf Wejherowo271421-593-5-192-2-101-3-9

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
    • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
    • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
    • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
    • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
    • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
    • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
    • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
    • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
    • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
    • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
    • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
    • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
    • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
    • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
    • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
    • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
    • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x