Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice. Ten mecz 32. kolejki Ekstraklasy odbędzie się środę o godzinie 18:00. Trudno wskazać faworyta, bo tak naprawdę nie wiemy, czego możemy spodziewać się po tych drużynach.

PIAST MOŻE ZŁAPAĆ KRYZYS FORMY

Piast to aktualny mistrz Polski, który w tym sezonie również miał chrapkę na sprawienie niespodzianki i dogonienie Legii Warszawa na finiszu. Wiadomo jednak, że po przegranej z Lechem Poznań (0:2) tak się na 99% procent nie stanie. „Wojskowi” właściwie mogą już świętować zdobycie mistrzostwa Polski, a „Piastunkom” pozostała walka o europejskie puchary. Pytanie tylko, jak do niej podejdą.

Aktualnie drużyna Waldemara Fornalika zajmuje drugie miejsce w Ekstraklasie, mając na swoim koncie 53 punkty. Trzeci jest Lech mający jedno oczko straty, a czwarty Śląsk Wrocław (49 pkt). Dalsze miejsca zajmują odpowiednio Jagiellonia Białystok (47 pkt), Cracovia, Lechia (po 46 pkt) i Pogoń Szczecin (45 pkt). Jeśli mielibyśmy wytypować zespół, który w rundzie mistrzowskiej może najbardziej namieszać, to – oprócz „Kolejorza”, który naszym zdaniem ma szansę wskoczyć na drugą lokatę – postawilibyśmy na zespół Piotra Stokowca.

KOŃCÓWKA SEZONU ALBO ŚWIETNA, ALBO BEZNADZIEJNA

Lechia jest nieobliczalna i w tym sezonie cały czas gra w kratkę. Ale w 31. kolejce Ekstraklasy pokonała na wyjeździe Pogoń (1:0) i być może dzięki temu złapie wiatr w żagle. Teraz zagra u siebie z Piastem, który z tyłu głowy wie, że mistrzostwa nie obroni, a trzeci Lech na nich naciska. Analitycy BETFAN, czyli legalnego polskiego bukmachera mimo wszystko uważają, że na 37% zwycięży Piast, który jest minimalnym faworytem tej potyczki.

Choć nie zdziwimy się, jeśli Lechiści pokonają swoich rywali i do końca sezonu będą prezentowali wysoką formę, która pozwoli im zająć wyższe miejsce w tabeli. Mówimy jednak o Lechii, czyli klubie, który potrafi zagrać świetny mecz, po nim średni, a następnie wyjątkowo beznadziejny. Dlatego nic nie jest w tym wypadku oczywiste.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021