Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Czy Szymon Hołownia rozpłacze się podczas debaty prezydenckiej TVP

Konstytucja sprawia, że chciałby ją zmienić każdy, politycy kumam, ale Hołownia już miażdży.

Na początku nawet z zaciekawieniem spoglądaliśmy w kierunku byłego prowadzącego „Mam Talent”. Wydawało się, że faktycznie może mieć jakiś plan na to, jak siebie wyrazić i sprawić, by ludzie oddali na niego głos podczas wyborów. Na razie jednak nie za bardzo mu to wychodzi. Miał być nowym Kukizem, a stanie się dla Polski jakimś Perquisem.

Jeśli również uważacie, że Hołownia może pójść za ciosem i wzruszyć się podczas debaty prezydenckiej TVP, wiecie co robić.

– Chciałbym kiedyś zrobić Polskę, która będzie właśnie taka. Jak będzie trzeba, to wszystko oddam, żeby właśnie taka była. Trzymajcie się ciepło, zrobimy tę robotę – powiedział w nagraniu Szymon Hołownia

Zakłady dostępne na stronie BETFAN:

Czy Szymon Hołownia wzruszy się i uroni łzę podczas debaty prezydenckiej TVP?

  • Tak – kurs 5

Wynik Szymona Hołowni w I turze wyborów prezydenckich 2020

  • Poniżej 11.00% – 2.05
  • Powyżej 11.01% – 1.65


Czy do końca 2020 r. Szymon Hołownia założy własną partię polityczną?

  • Tak – 1.35
  • Nie – 2.70

Szymon Franciszek Hołownia to polski dziennikarz, pisarz, publicysta, osobowość telewizyjna i działacz społeczno-polityczny. Kandydat na urząd prezydenta RP w wyborach w 2020.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021