Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Czy Robert Lewandowski będzie w TOP 3 plebiscytu Ballon d’Or 2020?

Po raz kolejny Robert Lewandowski musiał obejść się smakiem na gali organizowanej przez „France Football”. Wydawało się, że jeśli umieszczono go pomiędzy dwoma zawodnikami z top 3, to i on tam wyląduje. Tak się niestety nie stało…Takie oto zakłady długoterminowe znajdziemy na stronie bukmachera BETFAN

wejdź i sprawdź ofertę

Czy Robert Lewandowski wygra plebiscyt Ballon d’Or 2020?

  • Tak – kurs 22
  • Nie – kurs 1

Czy Robert Lewandowski znajdzie się w TOP 3 plebiscytu Ballon d’Or 2020?

  • Tak – kurs 3.75
  • Nie – kurs 1.20

Powstało zasadne pytanie, czy Lewandowski zostanie doceniony w plebiscycie Ballon d’Or w 2020 r.? „Lewy” z roku na rok zalicza wyraźny progres i wydaje się, że nie ma dla niego limitu. Więc może w 2020 roku zbierze w końcu plony?

Jak myślicie, które miejsce zajmie kapitan naszej reprezentacji w tym prestiżowym plebiscycie? Czy eksperci z całego świata docenią „Lewego”, czy znowu będziemy mieć do czynienia z „la cabaretem”? 

“France Football” przyznaje Złotą Piłkę dla najlepszego zawodnika od 1956 roku. W latach 2010-2015 magazyn i Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) wyróżniały wspólnie jednego gracza Złotą Piłką FIFA, ale od 2016 roku plebiscyty znów prowadzone są oddzielnie. Francuski magazyn wybiera najlepszego piłkarza grającego w Europie.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021