Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Czy Legię Warszawa stać na Ligę Mistrzów?

Legia Warszawa została mistrzem Polski w sezonie 2019/20. Rywalizacja nie stała na szczególnie wysokim poziomie, ale trzeba szczerze przyznać, że lepszego zespołu od „Wojskowych” po prostu nie było. Jak co roku na tym etapie zastanawiamy się jednak, czy to, co najlepsza drużyna w kraju pokazała na naszym podwórku przełoży się na arenę europejską.

POTRZEBNE SĄ WZMOCNIENIA

Legia zasłużyła na mistrzostwo, była najlepsza w Ekstraklasie. Pomogli jej jednak piłkarze, których albo już nie ma w Warszawie, albo niebawem z niej odejdą. Przede wszystkim „Wojskowi” muszą szukać nowego bramkarza po tym, jak Radosław Majecki odszedł do AS Monaco. Zastępcy na razie nie ma. Radosław Cierzniak nigdy nie był szczególnym pewniakiem na tej pozycji, z kolei Wojciech Muzyk (jeszcze) nie przekonuje do tego stopnia, by być pierwszym golkiperem mistrza Polski. Pojawiały się plotki o zatrudnieniu Artura Boruca na prawdopodobnie jeden sezon, ale konkretów w tym przypadku brakuje.

Przejdźmy dalej. Michał Karbownik, który gra na lewej obronie najpewniej odejdzie z Legii. Pytanie tylko, czy jeszcze przed pierwszymi meczami w el. Ligi Mistrzów, czy 19-latek jednak pomoże swojej obecnej drużynie w kwalifikacjach. Poza tym obrona jest coraz starsza. Igor Lewczuk ma 35 lat, Artur Jędrzejczyk niebawem skończyć 33.

JEST SZANSA NA LIGĘ MISTRZÓW

O ile linia pomocy wygląda nieźle, o tyle w ataku nie jest kolorowo. Jose Kante i Vamara Sanogo zmagają się z kontuzją, Tomas Pekhart jest typem napastnika, który głównie czeka na podania i sam z siebie niewiele zrobi, a Maciej Rosołek najzwyczajniej w świecie jest jeszcze zbyt mało doświadczony. Legia potrzebuje atakującego. Wystarczy napisać, że najlepszym strzelcem tego klubu jest nadal Jarosław Niezgoda, który zimą odszedł do Portland Timbers.

Aby Legia liczyła się w walce o fazę grupową Ligi Mistrzów, musi się poważnie wzmocnić. W BETFAN możecie typować, czy stołeczny klub awansuje do tych elitarnych rozgrywek. Na ten moment analitycy legalnego polskiego bukmachera są co do tego sceptycznie nastawieni i drużyna prowadzona przez Aleksandara Vukovicia ma na to zaledwie kilka procent szans. Za to faza grupa Liga Europy jest zdecydowanie bardziej prawdopodobna, bo szacuje się, że na 18% uda się w niej znaleźć.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021