Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Czy Lech Poznań w końcu wygra?

Lech Poznań – Pogoń Szczecin. Mecz drużyn walczących o europejskie puchary, które – mówiąc kolokwialnie – nie są w najwyższej formie. Do optymalnej dyspozycji dużo im brakuje, dlatego każde kolejne spotkanie jest traktowane przez te ekipy jako szansa na przełamanie.

Pogoń prowadzi w wyścigu ślimaków

Kto wie, może „Portowcy” mają to już za sobą. Po przegranej z Zagłębiem Lubin (0:3) udało im się pokonać Cracovię 1:0 po golu Kamila Drygasa. Nie był to wielki mecz w wykonaniu zawodników Kosty Runjaicia, ale finalnie liczy się komplet punktów, który dał im trzecie miejsce w tabeli po 28. kolejkach.

Choć trzeba mieć na uwadze to, że o ile na ten moment Legii Warszawa i Piasta Gliwice na dwóch pierwszych lokatach nikt nie wyprzedzi, o tyle o trzecią pozycję walczy aż sześć drużyn. Wystarczy napisać, że Pogoń ma tylko trzy punkty przewagi nad ósmą Jagiellonią Białystok. Mimo wszystko prowadzi w tym ślamazarnym wyścigu.

Lech nie zwyciężył od trzech meczów

Wśród drużyn walczących o podium jest wspomniany Lech. Aktualnie „Kolejorz” ma na swoim koncie 43 punkty, jedno „oczko” straty do Pogoni i bilans trzech kolejnych meczów bez zwycięstwa. W tym czasie zremisowali z Wisłą Kraków (1:1) i Zagłębiem Lubin (3:3) oraz przegrali z Legią Warszawa (0:1). Przez to spadli na piątą lokatę, choć – jak wspomnieliśmy – różnice punktowe są naprawdę minimalne. Sęk jednak w tym, że jeżeli drużyna Dariusza Żurawia nie zacznie regularnie wygrywać, to może nie tylko nie przesunąć się wyżej w tabeli, a znaleźć się na jeszcze niższej pozycji.

Lech o dziwo jest zdecydowanym faworytem meczu z Pogonią. Według analityków BETFAN, czyli legalnego polskiego bukmachera, na 57% uda im się wygrać. Przyjezdni będą mieli zaledwie 16% szans na zwycięstwo. Z tego powodu kurs na zwycięstwo „Portowców” jest naprawdę atrakcyjny, podobnie jak na podział punktów, który wydaje się bardzo prawdopodobny. Warto się tym meczem zainteresować, bo to – jakby nie patrzeć – najciekawiej zapowiadające się spotkanie 29. kolejki Ekstraklasy.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021