Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Czy Jerzy Brzęczek utrzyma stanowisko trenera reprezentacji? Analiza bukmacherska STS

Jerzy Brzęczek na pewno poprowadzi reprezentację Polski w środowym meczu z Holandią. Co jednak jeśli w Chorzowie biało-czerwoni zaprezentują się równie słabo jak przeciwko Włochom? Czy wobec wszechobecnej krytyki pracy selekcjonera, Zbigniew Boniek zdecyduje się na jego dymisję na pół roku przed Euro? Na dziś wydaje się to mało prawdopodobne. Ale możliwe, co odzwierciedlają zarówno kursy bukmacherów STS, jak i typowania klientów największego bukmachera w Polsce.

Jerzy Brzeczek wydaje się dalej mieć zaufanie ze strony prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Zdaniem analityków STS jego dymisja po meczu z Holandią (18 listopada) jest bowiem praktycznie niemożliwa. Jeśli jednak do niej dojdzie i gracz postawi na taki rezultat 100 zł, ma szansę na wygraną w wysokości 1320 zł (kurs 15.00). Zdaniem bukmacherów dużo bardziej prawdopodobna jest utrata stanowiska przez Jerzego Brzęczka przed 31 grudnia 2020 roku (kurs 3.15). Szanse na pozostanie na stanowisku trenera reprezentacji odzwierciedla kurs 1.30.

Analitycy są też przekonani, że w przypadku ewentualnej zmiany na stanowisku trenera reprezentacji następcą Jerzego Brzęczka będzie zagraniczny szkoleniowiec (kurs 1.57). Szanse na to, że kolejnym trenerem będzie ponownie Polak bukmacherzy wycenili kursem 2.22.

Jerzy Brzęczek jak dotąd poprowadził reprezentację Polski w 23 meczach. Ponad połowę z nich wygrał (12 spotkań), zanotował 5 remisów i 6 porażek. Niestety patrząc na klasę przeciwników, biało-czerwoni odnosili zwycięstwa tylko z drużynami niżej notowanymi – Łotwa, Macedonia Północna czy Izrael. Po stronie porażek widnieje chociażby ostatni blamaż w starciu z Włochami, są też przegrane w starciach ze Słowenią, Czechami czy Portugalią.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Więcej informacji znajdą Państwo na sts.pl

***

Grupa STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową. Spółka prowadzi działalność na kilkunastu rynkach europejskich, usługi są dostępne m.in. w Wielkiej Brytanii gdzie firma ma swoją licencję. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które wynoszą ok. 50%.

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 24:00. STS, za sprawą inwestycji kapitałowej w czeską spółkę Greep, stał się współwłaścicielem systemu bukmacherskiego BetSys, z którego korzysta.

Za sprawą efektywnego i całodobowego systemu Customer Service, STS jest w stanie doskonale odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie, za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje nawet 5000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, sponsorem strategicznym Lecha Poznań, sponsorem głównym Jagiellonii Białystok a także oficjalnym bukmacherem Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek, Futsal Ekstraklasa czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wspieranie esportu.

Firma powstała w 1997 roku. Spółka posiada nowoczesne punkty przyjmowania zakładów, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 440. STS zatrudnia przeszło 1500 osób.

0 0 votes
Article Rating
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Duży
1 rok temu

Oby nie. Już nawet najlepsze filmy bukmacherskie skłaniają się ku tezie, że Boniek ma wątpliwości. Swoją drogą, rzeczywiście kto poleci wcześniej – selekcjoner czy premier?

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021