Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Czwarte Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo w zakładach bukmacherskich STS

Dzięki zakładom bukmacherskim STS poznamy najlepszego typera w Polsce

W najbliższy weekend zostanie wyłoniony mistrz Polski w obstawaniu na żywo. Najlepiej obstawiający z całorocznych eliminacji będą walczyć o nagrodę w wysokości 30 000 złotych.

Red: W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo. 4 raz zakłady bukmacherskie STS wyłonią Mistrza Polski.

Mateusz Juroszek, Prezes STS: – Organizujemy już czwartą edycję Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo. To unikatowe wydarzenie, które tworzymy z myślą o najlepszych typerach w Polsce. Do turnieju zaprosiliśmy 36 zawodników z całego kraju, którzy zostali wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach.

 Skąd pomysł na organizację takiego wydarzenia?
Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo w zakładach bukmacherskich STS

 

– Naszym celem było stworzenie wydarzenia dla naszych najbardziej doświadczonych typerów, gdzie mogliby się zmierzyć i poczuć ducha rywalizacji. Zresztą STS jest znany z organizacji różnego rodzaju inicjatyw dla fanów sportu. To my wyznaczamy trendy w naszej branży. Jesteśmy nowoczesną firmą bukmacherską, która cały czas inwestuje w innowacyjne technologie. Udostępniamy ofertę nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji i aplikacji na smartfony, co jest niezwykle istotne w zakładach na żywo.

14 października, gdy będą odbywały się Mistrzostwa grają piłkarskie ligi europejskie. Na jakich meczach najczęściej opierają swoje strategie zawodnicy i czy możemy mówić o strategii na takie Mistrzostwa?

– Każdy z naszych zawodników ma swoją taktykę i ulubione dyscypliny, które bardzo dobrze zna. Można powiedzieć, zatem, że tylu ilu zawodników, tyle też różnych strategii. Są osoby, które kierują się intuicją. Mamy też graczy, opierających swoje działania na statystykach, wyliczeniach i własnych analizach. Przychodzą oni na nasze Mistrzostwa ze swoimi notatkami i na ich podstawie obstawiają wyniki wydarzeń sportowych.

Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo w zakładach bukmacherskich STS

Najwięcej zawodników decyduje się na nasze zakłady na piłkę nożną. W zeszłym roku uczestnicy Mistrzostw chętnie typowali również tenisa czy żużel. Trzeba pamiętać, że STS ma najbardziej rozbudowaną ofertę – to zdecydowanie wyróżnia nas spośród innych bukmacherów w Polsce. W związku z tym w sobotę – poza futbolem – udostępnimy graczom zakłady na Ligę Mistrzów w piłce ręcznej, koszykarską Euroleague czy siatkarski klasyk Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów. Ponadto w sobotę w Lublinie będzie finał Indywidualnych Mistrzostw Europy w jeździe na żużlu.

Czym nas zaskoczy tegoroczna edycja Mistrzostw? Zawodnicy coraz lepiej przygotowani, to wymusiło zwiększenie ilości finalistów?

– Zbliżające się zawody są okazją do zaprezentowania naszych najnowszych usług i rozwiązań technologicznych, w które cały czas inwestujemy. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to w tym roku zwiększamy liczbę osób biorących udział w Mistrzostwach. W ten sposób turniej będzie bardziej emocjonujący. W tegorocznej edycji mamy zatem 36 uczestników. Oczywiście, z roku na rok gracze wykazują się coraz większą wiedzą i sprytem, dlatego zaktualizowaliśmy też zasady rozgrywki.

Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo w zakładach bukmacherskich STS

Początkowy stan konta każdego gracza to 1 000 złotych. W trakcie rund zawodnicy muszą maksymalnie powiększyć tę sumę, by przejść do kolejnych etapów. Dodatkowo, aby uatrakcyjnić rozgrywkę muszą równolegle spełnić kilka warunków – w każdej rundzie są zobowiązani do obstawienia minimum 20 zakładów o kursie nie mniejszym niż 1.40 na łączną kwotę przekraczającą 500 złotych. To sprawia, że zawody powinny być bardziej wyrównane i ekscytujące niż przed rokiem.

Obstawianie na żywo rośnie w siłę? Podczas trwania meczu na bandach ledowych STS emituje aktualne kursy na to wydarzenie? Kibice coraz częściej obstawiają w trakcie wydarzenia, nawet będąc na trybunie i oglądając ten mecz?

– Zakłady na żywo to najszybciej rosnący segment rynku bukmacherskiego. Notujemy w tym obszarze trzycyfrowe tempo wzrostu. W związku z tym cały czas nie tylko poszerzamy naszą ofertę, ale wprowadzamy nowe funkcjonalności dla użytkowników. Mamy dedykowaną aplikację mobilną, z której korzysta coraz więcej graczy. Dysponujemy własnym i szybkim systemem wypłat – STSpay – oraz szeregiem usług dodatkowych – takich jak STS TV, gdzie można śledzić transmisje ok. 2 000 wydarzeń sportowych każdego miesiąca. Ponadto współpracujemy z licznymi klubami sportowymi w całym kraju i reprezentacją Polski w piłce nożnej. Umowy sponsorskie pozwalają nam na obecność na stadionach – na bandach led oraz telebimach, gdzie wyświetlamy nasze aktualne kursy. To wszystko sprawia, że klienci mają coraz więcej okazji do obserwowania spotkań sportowych i obstawiania ich wyników jednocześnie.

Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo w zakładach bukmacherskich STS

Pół roku temu pojawiła się nowelizacja Ustawy Gier Hazardowych i zniknęła z Polski część nielegalnych bukmacherów. Nadeszły lepsze czasy dla legalnych bukmacherów w Polsce?

– Od dłuższego czasu obserwujemy regularny wzrost liczby naszych użytkowników. Obecnie przyrost nowych graczy cały czas utrzymuje się na wysokim poziomie. Na pewno wpływ na tę sytuację miała nowelizacja ustawy hazardowej, jednak istnieje inny, bardziej istotny czynnik. Od pewnego czasu obserwujemy, bowiem zmianę zachowań wśród klientów, gdyż coraz więcej Polaków zaczyna traktować zakłady bukmacherskie, jako ciekawą rozrywkę i grę dla zabawy. Ponadto inwestujemy w rozwój funkcjonalności naszych usług. To wszystko sprawia, że śledzenie wydarzeń sportowych wiąże się ze zdecydowanie większymi emocjami i jest po prostu przyjemniejsze.

Źródło: sport.pl


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
  • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
  • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
  • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
  • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
  • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
  • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
  • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
  • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
  • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
  • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
  • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
  • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
  • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
  • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
  • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.