Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Czas wyborów! Bukmacherzy już wiedzą?

28 czerwca 2020r. odbędzie się I tura wyborów prezydenckich. W związku z tym BETFAN przygotował sporo zakładów specjalnych związanych z wydarzeniem, którym powoli zaczyna żyć już cała Polska.

DUDA CZY TRZASKOWSKI?

Od razu rozpocznijmy od tego, co najważniejsze. U tego legalnego polskiego bukmachera możecie typować, kto wygra wybory. Faworytem jest oczywiście Andrzej Duda, który praktycznie w każdym sondażu zajmuje pierwsze miejsce. Jednak od kiedy Rafał Trzaskowski zmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to poparcie dla kandydata wystawionego przez Platformę Obywatelską znacznie wzrosło. Do tego stopnia, że w niektórych prognozach wyprzedza on nawet obecnego prezydenta. Co prawda nieznacznie, ale jednak.

Analitycy BETFAN uważają, że na 54% zwycięży Duda. Szanse Trzaskowskiego oceniane są na około 44%. Choć Szymon Hołownia czy Władysław Kosiniak-Kamysz mogą liczyć na około 10% poparcia, to nie mają praktycznie żądnych szans na to, by znaleźć się nawet w II turze. Podobnie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń czy chociażby Stanisław Żółtek. Choć ten ostatni dzięki programowi „Menelowe+” może finalnie zgromadzić jakieś dwa punkty procentowe. A po „Hejt Parku” w Kanale Sportowym może zyska jeszcze jakichś fanów.

JAKIE WYNIKI KANDYDATÓW W WOJEWÓDZTWACH?

Legalny polski bukmacher daje jeszcze możliwość typowania, jaka będzie frekwencja w I turze wyborów, ilu kandydatów łącznie uzyska przynajmniej 10.01% poparcia a także jakie będą wyniki wszystkich osób ubiegających się o rolę głowy państwa. Wiadomo, że niemal na pewno odbędzie się II tura. Co ciekawe, już teraz możecie typować, jaki wynik uzyskają w niej Duda oraz Trzaskowski, którzy niemal na pewno się w niej znajdą.

Podsumowując: wszystkie zakłady, które chcielibyście znaleźć na temat wyborów prezydenckich, a o które baliście się poprosić, znajdziecie w BETFAN. Jeśli to dla Was za mało, możecie również typować W TYM MIEJSCU, jakie poparcie odniosą główni kandydaci na prezydenta we wszystkich województwach. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Od was już zależy, na co finalnie się zdecydujecie.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021