Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Czas na rozstrzygnięcia w 2. Bundeslidze

W najbliższą sobotę dojdzie do ostatnich meczów w Bundeslidze, natomiast w niedzielę obejrzymy finałową, bo już 34. kolejkę zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech. Nadal toczy się gra o awans, więc na brak emocji na pewno nie będzie brakowało.

ARMINIA Z AWANSEM, CORAZ BLIŻEJ STUTTGART

Jak na razie tylko Arminia Bielefeld jest pewna promocji do Bundesligi. Trzy lata temu ten klub był o krok od bankructwa, a teraz wie już, że zagra w elicie. Przed rozpoczęciem sezonu nikt nie spodziewał się, że uda im się tego dokonać. Ewentualnie wskazywano ich w gronie kilku ekip, które mogą pokusić się o trzecie miejsce gwarantujące grę w barażach. A oni już trzy kolejki przed końcem zapewnili sobie pierwsze miejsce na zapleczu, mając przecież znacznie mniejszy budżet od Stuttgartu, Hamburga, Hannoveru czy Nuernbergi.

Drugą lokatę niemal na pewno zajmie Stuttgart, który ma trzy punkty przewagi nad Heidenheim i cztery nad Hamburgiem. Te dwie ostatnie ekipy mogą co najwyżej powalczyć o wspomnianą trzecią lokatę, która nie daje bezpośredniego awansu, ale ciągle daje nadzieję na pozytywne zakończenie sezonu. Z kolei z 2. Bundesligi najpewniej spadną Dynamo Drezno oraz SV Wehen Wiesbaden. Musiałby stać się cud, aby te ekipy utrzymały się w tej klasie rozgrywkowej.

CO Z HEIDENHEIM I HAMBURGIEM?

BETFAN już teraz możecie typować, jak potoczy się ostatnia kolejka 2. Bundesligi. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na wszystkie mecze. Pełną ofertę znajdziecie TUTAJ. Cała runda gier odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:30, równo 24 godziny po potyczkach w wyższej klasie rozgrywkowej.

Hitem z pewnością jest spotkanie Arminia – Heidenheim, w którym gospodarze wcale nie są faworytami. Oni awans mają już zapewniony, z kolei goście będą walczyć zaciekle o każdy punkt, przy okazji sprawdzając, jak Stuttgart radzi sobie na swoim stadionie z Darmstadt, a Hamburger z Sandhausen. Głównie na te starcia będziemy zwracać uwagę.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021