Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Czas na półfinały Pucharu Polski. Kto faworytem bukmacherów?

Puchar Polski jest już w decydującej fazie. We wtorek Cracovia zmierzy się na swoim stadionie z Legią Warszawa, a w środę Lech Poznań podejmie u siebie Lechię Gdańsk.

LEGIA FAWORYTEM W MECZU Z CRACOVIĄ

W pierwszym spotkaniu faworytem jest Legia. Analitycy BETFAN typują, że drużyna Aleksandara Vukovicia na 67% awansuje do finału. Takie wyliczenia są w pełni zrozumiałe. „Wojskowi” są liderami Ekstraklasy i mimo ostatniej porażki z Lechem (1:2) pewnie zmierzają po mistrzostwo Polski. A mają też apetyt na podwójną koronę.

Ich przeciwnik, czyli Cracovia, w drugiej fazie sezonu zdecydowanie zawodzi. Przez długi czas „Pasy” zajmowały miejsca 2-3, które gwarantowały grę w europejskich pucharach. Teraz mogą co najwyżej zająć piątą, może czwartą lokatę w lidze, która jednak nie daje pewności gry w eliminacjach Ligi Europy. Celem zespołu Michała Probierza jest się tam znaleźć. Ta ekipa z pewnością jest zdolna do tego, by wyeliminować Legię i awansować do finału Pucharu Polski, jednak to mało prawdopodobny scenariusz.

LECH DRUGIM FINALISTĄ?

W drugim półfinale Lech zagra z Lechią. W tym wypadku analitycy legalnego polskiego bukmachera również widzą jednego zdecydowanego faworyta – „Kolejorza”, któremu dają 75% szans na awans do finału. I najpewniej tak się właśnie stanie. Drużyna Dariusza Żurawia jest w gazie, w grupie mistrzowskiej prezentuje się na tyle dobrze, że pokonała i aktualnego mistrza Polski (Piasta) i przyszłego (Legię).

Lechia to spora zagadka. Potrafiła wygrać trzy mecze z rzędu w grupie mistrzowskiej, po czym przegrała z Cracovią, która swoją formą w ostatnim czasie raczej nie imponowała. Ekipa Piotra Stokowca, podobnie jak „Pasy”, chciałaby grać w europejskich pucharach, a największe szanse ma na to dzięki wygraniu Pucharu Polski. Lech aktualnie jest jednak zbyt mocny, by dać się pokonać zespołowi z Trójmiasta. Z drugiej strony – mówimy o polskim futbolu. W nim wszystko jest możliwe.

Finał Pucharu Polski zostanie rozegrany 24 lipca w Lublinie.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021