Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Czas na Grand Prix Wielkiej Brytanii w Formule 1

Po dłuższej przerwie czas na kolejne Grand Prix. Tym razem kierowcy F1 powalczą o jak najlepsze lokaty w Wielkiej Brytanii.

MERCEDES ZDOMINOWAŁ KONKURENCJĘ

W niedzielę o godzinie 15:10 kierowcy rozpoczną wyścig o Grand Prix Wielkiej Brytanii. Będą to czwarte zawody w tym sezonie – wcześniejsze odbyły się w Austrii (x2) i na Węgrzech. Tym razem na torze w Silvestrone liczymy na to, że zawodnicy Ferrari poradzą sobie zdecydowanie lepiej, niż do tej pory. Na ten moment Charles Leclerc i Sebastian Vettel zawodzą. Zajmują odpowiednio siódme i dziesiąte miejsce w klasyfikacji generalnej najlepszych kierowców. Na czele stawki są kierowcy Mercedesa: Lewis Hamilton (63 pkt) oraz Valtteri Bottas (58 pkt). Trzecią pozycję zajmuje Max Verstappen z Red Bulla (33 pkt). W poprzednich wyścigach ani jednego punktu nie zdobyli: George Russell, Nicholas Latifi (obaj Williams), Romain Grosjean (Haas) oraz Kimi Raikkonen (Alfa Romeo).

ZAKŁADY SPECJALNE NA GP WIELKIEJ BRYTANII

W klasyfikacji konstruktorów liderem jest oczywiście Mercedes (121 pkt) przed Aston Martin Red Bull Racing (55 pkt). Ferrari jest dopiero piąte (27 pkt). W BETFAN już teraz możecie typować, jak kierowcy poradzą sobie podczas kwalifikacji. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że na 67% zwycięży Hamilton. Bottas ma natomiast na to 30% szans, a reszta kierowców łącznie 3%. Zapowiada się na jednostronny wyścig.

BETFAN znajdziecie również mnóstwo zakładów specjalnych związanych z tym Grand Prix. Możecie typować kierowcę, który zaliczy najszybsze okrążenie, to czy na torze pojawi się prawdziwy lub wirtualny samochód bezpieczeństwa, a także już teraz to, kto będzie najlepszy w całym sezonie. Hamilton jest zdecydowanym faworytem. Szacuje się, że na 85% nikt go nie pokona. Przed sezonem spodziewaliśmy się, że Leclerc i Verstappen będą bardziej naciskać na faworyta, jednak na to się nie zanosi.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021