Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Lechia Gdańsk – Arka Gdynia. Derby Pomorza będą jednym z najciekawszych meczów w 27. kolejce Ekstraklasy. Faworytem będzie drużyna prowadzona przez Piotra Stokowca, ale nie wykluczamy, że przyjezdni zaprezentują futbol, jakiego dawno ich fani nie oglądali i zdobędą komplet punktów.

MAMROT MA ODBUDOWAĆ ARKĘ

W trakcie przymusowej przerwy doszło do wielu zmian w Arce. Przede wszystkim klub przejęli Kołakowscy, a nowym trenerem został Ireneusz Mamrot, który jeszcze w trakcie tego sezonu został zwolniony z Jagiellonii Białystok. Wydaje się, że to najlepszy możliwy polski trener – nie licząc Adama Nawałki – który pozostawał bez pracy.

Mamrot ma jednak naprawdę trudne zadanie. Arka zajmuje dopiero przedostanie miejsce w tabeli, wyprzedzając tylko ŁKS Łódź, który jest już niemal pewny spadku. Gdynianie do trzynastej Wisły Kraków, która zajmuje ostatnią bezpieczną lokatę, tracą aktualnie sześć punktów. Jednak by w ogóle myśleć o utrzymaniu, muszą w końcu zacząć grać dobrze w piłkę. To, co muszą przede wszystkim poprawić, to ofensywę. Tylko Korona Kielce strzeliła mniej goli od ekipy z Pomorza.

DWA MIESIĄCE TEMU STAWIALIBYŚMY NA LECHIĘ

To naturalne, że za faworyta uznawana jest Lechia Gdańsk. Będzie grała na swoim stadionie (choć bez pomocy kibiców), strzeliła do tej pory więcej goli w Ekstraklasie, straciła mniej, zajmuje wyższą pozycję w tabeli i… jest po prostu lepsza. Choć ten ostatni argument znalazłby swoje uzasadnienie dwa miesiące temu,  po przymusowej przerwie nie wiadomo, w jakiej formie są wszystkie drużyny. Równie dobrze może okazać się, że zadziałał efekt nowej miotły i Mamrot poprowadzi swoją ekipę do imponującego zwycięstwa.

BETFAN możecie typować zwycięzcę tego spotkania. Według analityków legalnego polskiego bukmachera na 51 procent wygra Lechia, Arka ma 20 procent szans, reszta punktów procentowych przechodzi na remis. Już w niedzielę o godzinie 17:30 przekonamy się, kto dobrze typował. No i do kogo należy Pomorze, bo ostatni mecz ligowy, który zakończył się wynikiem 2:2 nie odpowiedział nam na to pytanie.

wejdź i sprawdź ofertę

Bonusowy kod BetFan 2020

Co mogę zyskać, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021