Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Czarny koń Totalizatora Sportowego

Czarny koń Totalizatora Sportowego

Totalizator Sportowy zapowiada, że w najbliższej przyszłości obstawianie wyścigów konnych będzie łatwiejsze.

Firma, która w mijającym roku na 30 lat wydzierżawiła tor na warszawskim Służewcu, chce zwiększyć liczbę graczy i wysokość wygranych, a także zaoferować obstawiającym nowe rodzaje zakładów. W 2009 r. wyścigi konne będzie można obstawiać w ponad 200 placówkach w całym kraju. W następnych latach ta liczba ma wzrosnąć. Totalizator chce tworzyć własne punkty sprzedaży zakładów, jak również współpracować z sieciami bukmacherskimi. Będzie też możliwość kupienia zakładów w automatach.

– Już w przyszłym roku pojawią się pierwsze punkty sprzedaży w specjalnie przystosowanych do tego celu kolekturach – zapowiada prezes zarządu Totalizatora Sportowego Sławomir Dudziński.

Oprócz tego firma zamierza uruchomić kilka „betting shopów”, czyli „miejsc o podwyższonym standardzie, gdzie będzie można na żywo oglądać wyścigi nie tylko w Polsce, ale również zagraniczne”. Firma ma też plan trafienia z własną siecią sprzedaży zakładów do polskiej emigracji, szczególnie na Wyspach Brytyjskich, gdzie – jak twierdzi – jest zapotrzebowanie na taką ofertę. Totalizator chce przyciągnąć zarówno graczy, którzy mają już jakieś doświadczenie w wyścigach konnych, jak również kompletnych nowicjuszy. Ci ostatni będą mogli liczyć na podpowiedzi specjalnych programów komputerowych.

Czarny koń Totalizatora Sportowego

Jak podkreślają przedstawiciele Totalizatora, oferta zakładów na służewieckim torze jest – szczególnie na tle wyścigów konnych na Zachodzie – uboga; firma deklaruje jednak poszerzenie gamy oferowanych gier. Szczególne nadzieje spółka wiąże z wprowadzeniem zakładów kumulacyjnych, które na całym świecie znacznie zwiększają liczbę grających. Obiekt na Służewcu czeka w najbliższych latach gruntowny remont, co szczególnie dotyczy dwóch z trzech istniejących trybun. Warunkiem jest jednak uzyskanie odpowiednich zezwoleń, ponieważ pochodzące z 1939 r. budynki są wpisane do rejestru zabytków.

Zmiany czekają również sam tor wyścigowy. Planowane jest oświetlenie trasy wyścigowej, by można było organizować wyścigi również po zmroku. Spółka zamierza też wybudować krótsze tory w obrębie toru głównego. Ich nawierzchnia ma pozwalać na ściganie się przez cały rok. Dzięki temu liczba dni wyścigowych ma wzrosnąć z 45 w mijającym roku, do 160 w 2012 r.

Służewiec pozostanie też miejscem organizowania koncertów światowych gwiazd muzyki. Występowały tu m.in. The Rolling Stones i U2. Jeżeli negocjacje z agencjami koncertowymi zakończą się sukcesem, w przyszłym roku na Służewcu mogą się odbyć cztery koncerty gwiazd światowego formatu.( PAP)

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021