Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Cyber Monday w zakładach bukmacherskich STS – zwrot 11 PLN

Jesteś sportowym ekspertem? Szukasz oferty specjalnej z okazji Cyber Monday? Przygotuj dziś zakład AKO złożony z minimum dwóch zdarzeń o kursie minimalnym 1,85. Cyber Monday w STS – kupon nie wszedł? Zwrot 11 PLN

Kupon gotowy? Zagraj kupon przez aplikację STS za równe 24 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj: akcja jest ważna tylko dziś (02.12) w godzinach 1:00 – 23:59, a kupon musi zostać rozliczony w czasie jej trwania.

Co dalej? Są dwa scenariusze! Jesteś ekspertem i wygrałeś? Świetnie, wygrana trafi na Twoje konto depozytowe. Jeśli tym razem Ci się nie powiodło zwrócimy Ci 11 PLN na konto bonusowe.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Cyber Monday – najczęściej zadawane pytania

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego kuponu AKO poprzez aplikację dokładnie za 24 PLN, na którym będą znajdować wyłącznie dwa zdarzenia z oferty przedmeczowej. Każde zdarzenie musi mieć minimalny kurs 1,85. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako przegrany do godz. 23:59 dnia 02.12.2019 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 11 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 06.12.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 14 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 11 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 33 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja odbywa się w dniu 02.12.2019 r. od godz. 01:00 do godz. 23:59.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021