Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Cyber monday w STS czyli 40 PLN bonusu w aplikacji

Cyberponiedziałek, cybernetyczny poniedziałek, cyfrowy poniedziałek – z tej okazji w zakładach bukmacherskich STS czas na Cyber monday rządzi czyli darmowy zakład w aplikacji mobilnej.

 Cyber monday rządzi / Mobile bonus 40 PLN freebet – 26.11

CYBER MONDAY to doskonała okazja na bonus dla nowych użytkowników apki.

Dziś na całym świecie trwa Cyber Monday. Nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. W tym dniu chętnie powitamy Cię w aplikacji STS. Jak odebrać 40 PLN na konto bonusowe?

 1. Zainstaluj aplikację STS
 2. Zarejestruj się lub zaloguj na swoim koncie
 3. Odbierz bonus!

Voucher na 40 PLN będzie czekał na Ciebie w sekcji Bonusy i akcje. Pamiętaj – możesz go odebrać do 29.11!

Zasady akcji:
Aż 40 PLN czeka na Ciebie w apce STS! Pobierz najnowszą wersję aplikacji STS, zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć aktywowania bonusu. To wszystko. Proste, prawda?

 

Najczęściej zadawane pytania

 • FAQ Na czym polega akcja?
  Akcja polega na pobraniu najnowszej wersji aplikacji STS z systemem Android lub iOS, zalogowaniu się na swoim koncie oraz potwierdzeniu chęci aktywowania bonusu w dniu 26.11.2018 od godziny 01:00 do godziny 23:59.
 • FAQ Czy akcja jest dla wszystkich?
  Uprawnione do odebrania bonusu są osoby, które pobrały po raz pierwszy aplikację w okresie trwania akcji lub grały dotychczas tylko na stronie STSi zdecydowały się zainstalować aplikację.
 • FAQ Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus?
  Aby otrzymać voucher, wystarczy zainstalować najnowszą wersję aplikacji, zalogować się na swoje konto i potwierdzić chęć odebrania vouchera w sekcji Bonusy i akcje w aplikacji.
 • FAQ Kiedy przyznawane są bonusy?
  Vouchery będą dostępne w aplikacji STS z systemem Android i iOS do 29.11.2018. Vouchery będą dostępne w sekcji Bonusy i akcje.
 • FAQ Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?
  Gracz może otrzymać na konto bonusowe maksymalnie 40 PLN w ramach jednej akcji.
 • FAQ Co w sytuacji, gdy na swoim koncie bonusowym mam aktywne środki?
  Pamiętaj, że konto bonusowe można zasilić kolejnym otrzymanym voucherem w momencie gdy poprzedni bonus zostanie w całości wykorzystany lub wszystkie zawarte za niego zakładu zostaną rozliczone. Jeśli masz aktywne środki na koncie bonusowym wykorzystaj je zanim doładujesz swoje konto bonusem z akcji Cyber Monday Rządzi.
 • FAQ Jak wypłacić otrzymany bonus?
  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 40 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 120 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • FAQ Skąd mogę pobrać aplikację?
  Przejdź na stronę https://mobile.sts.pl/ i pobierz najnowszą wersję aplikacji z systemem Android lub iOS.
 • FAQ Czy wersja aplikacji ma znaczenie?
  Tak, możesz wziąć udział w akcji wyłącznie z użyciem najnowszych wersji aplikacji mobilnych. Pobierzesz je tutaj -> https://mobile.sts.pl/
 • FAQ Do kiedy trwa akcja?
  Akcja trwa w dniu 26.11.2018 od godziny 01:00 do godziny 23:59.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021