Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Ćwierćfinały Ligi Mistrzów – kursy bukmachera

Manchester City zostanie zwycięzcą Ligi Mistrzów, w finale pokona FC Barcelonę, a królem strzelców zostanie Lionel Messi. Według analityków legalnego bukmachera TOTALbet jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz na decydującą fazę Champions League. Co jeszcze znajduje się w ofercie? Oto zestawienie kursów.

Przed nami pierwsza runda meczów ćwierćfinałowych. We wtorek zagrają Liverpool – FC Porto i Tottenham – Manchester City. W środę Manchester United – FC Barcelona oraz Ajax Amsterdam – Juventus Turyn.
Bukmacherzy wyżej oceniają szanse gości. Kurs na City to 1.92, na Barcelonę 2.02 i na Juve 2.27. Wyłamuje się FC Porto, które jest skazywane na pożarcie na Anfield. Kurs na The Reds to 1.33, na Porto aż 11.00.

Zachęcająco wygląda wysoki kurs na Juventus. Wszyscy pamiętamy, co Ajax zrobił z Realem, ale z Juve będzie im ciężko o awans. Jeśli zdrowy będzie Ronaldo, to mistrzowie Włoch dojdą do finału, gdzie moim zdaniem spotkają się z Liverpoolem. Choć nie przekreślam też szans Barcelonyuważa analityk sportowy TOTALbet Arkadiusz Ciołek.

Faworytem do końcowego triumfu jest jednak City (3.30), które wyprzedza Juventus (4.40), Barcelonę (4.45) i Liverpool (5.10). Najbardziej prawdopodobny skład finału to City – Barcelona (3.75), a najmniej Ajax – Porto (237.00). Zdaniem bukmacherów, po koronę króla strzelców powinien sięgnąć Messi (1.40), lub Ronaldo (9.40). Dopiero na piątym miejscu ocenia się szanse lidera klasyfikacji Dusana Tadica z Ajaksu (21.00).

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021