Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Custom Bet czyli Twoje zakłady od piłki, przez WWE do Oscarów

CustomBet w eWinner pozwala Ci na wniesienie niemal dowolnego zakładu i postawienia na co tylko chcesz. Co najlepsze, Twój CUSTOM BET nie musi dotyczyć nawet sportu. Dzięki Custom Bet masz szansę zagrać nietypowe zakłady. Nie tylko zagrać, ale i samemu stworzyć wymyślony i przesłać go do eWinner w ramach usługi CustomBet.

wejdź i sprawdź ofertę

 Nie masz jeszcze konta w eWinner? Zarejestruj się z naszym specjanym kodem LegWin i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 180 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 150 PLN)!


Jak wyglądają Zakłady Klientów pod koniec paździenika? W ofercie widzimy między innymi zakład, czy w EFL CUP to kolejna klęska Southampton? Czy Tyson Fury poradzi sobie podczas gali WWE Crown Jewel? Ile goli padnie we wszystkich meczach Czeskiej Extraliga w hokeju na lodzie?

 • Oscar dla J. Phoenixa za rolę pierwszoplanową w filmie “Joker” podczas 92. ceremonii wręczenia Oscarów
  Tak – kurs 1.55
 • Zwycięzca walki podczas WWE Crown Jewel 2019
  Tyson Fury – 1.15
  B. Stowman – 4.45
 • Czy Iga Świątek wygra w swojej karierze singlowy turniej wielkoszlemowy?
  Tak – 5.00

Dzięki tej unikalnej funkcji możesz zaproponować zakład dotyczący wydarzeń rozrywkowych, społecznych czy nawet kulturalnych! Nie wierzysz? #PostawNaSwoim i załóż się! To nowa opcja – oferowana na polskim rynku jedynie przez eWinner – która pozwala Ci na wniesienie niemal dowolnego zakładu i postawienia na co tylko chcesz!

Jak działa CustomBet?

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021