Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Cristiano Ronaldo i Lionel Messi. Kto pierwszy strzeli gola?

To rywalizacja, która już jest legendarna. O niej będziemy opowiadali przyszłym pokoleniom. Same statystyki nie potwierdzą tego, jak znakomitymi piłkarzami byli Lionel Messi i Cristiano Ronaldo. Albo Cristiano Ronaldo i Lionel Messi. Piszemy w obu kolejnościach, żeby nikt nie poczuł się urażony, iż jego idola stawiamy na drugim miejscu.

NIEUSTANNA WALKA O PIERWSZEŃSTWO

Kłótnia o to, kto z nich jest najlepszym piłkarzem na świecie, trwa od kilku lat i będzie trwała jeszcze pewnie kilkanaście albo i kilkadziesiąt, pewnie nawet po zakończeniu przez nich karier. Gdybyśmy mieli wypisać wszystkie trofea i rekordy zdobyte przez tych zawodników – indywidualne oraz drużynowe – to musielibyście zarezerwować sobie jakieś dwie godziny na czytanie tego tekstu. I tak to przedstawimy, ale w największym możliwym skrócie:

Lionel Messi: zdobył sześć Złotych Piłek, wygrał cztery edycje Ligi Mistrzów, jest dziesięciokrotnym mistrzem Hiszpanii, wicemistrzem świata z 2014 roku i strzelcem rekordowej ilości goli w roku kalendarzowym (91) oraz w jednym sezonie (73).

Cristiano Ronaldo: zdobył pięć Złotych Piłek, wygrał pięć edycji Ligi Mistrzów, do tego trzy mistrzostwa Anglii, dwa Hiszpanii i jedno Włoch, jest mistrzem Europy z 2016 roku oraz najskuteczniejszym zawodnikiem w historii LM (128 goli w 169 meczach).

ZAGRAJĄ W JEDNYM KLUBIE?

Można tak wymieniać i wymieniać dokonania obu piłkarzy. Niestety odkąd grają w innych ligach o ich rywalizacji mówi się coraz mniej. Główną jest na ten moment miano najlepszego strzelca Ligi MistrzówCR7 prowadzi, mając o 14 bramek więcej, ale jest o nieco ponad dwa lata starszy i ma na swoim koncie 28 meczów więcej. Pozostaje jeszcze liczyć na to, że zagrają ze sobą w jednych rozgrywkach albo ich zespoły zmierzą się w Champions League. Aktualnie Portugalczyk gra w Serie A dla Juventusu, z kolei Argentyńczyk w LaLiga dla Barcelony. W BETFAN, u legalnego polskiego bukmachera możecie obstawić, który z nich jako pierwszy strzeli gola w tym sezonie. Analitycy dają nieco większe szanse Messiemu, choć tak naprawdę wszystko zależy od tego, gdzie szybciej zostaną wznowione rozgrywki.

wejdź i sprawdź ofertę

A czy spotkają się w jednym klubie? W zimowym oknie transferowym spekulowano, że Messi, który nie jest już tak szczęśliwy w Barcelonie mógłby dołączyć do Ronaldo w Juventusie. Brzmi to jak science-fiction, ale kto na początku spodziewał się, że Portugalczyk trafi do „Starej Damy”? Wszystko jest możliwe. Gdyby taki scenariusz się spełnił, byłaby to prawdziwa petarda.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021